5 nocy samolotem dla szkół - pobyt - Paryż, Disney, Wersal, Loara

5 nocy samolotem dla szkół - pobyt - Paryż, Disney, Wersal, Loara

Nasza oferta

SAM_GRSZ_DIS5
Świadczenia zawarte w podstawie wycieczki szkolnej do Paryża na 6 dni, 5 noclegów:

 • bilety lotnicze w obie strony z wybranego miasta Polski (Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Warszawy) możliwy wylot z Berlina - do Paryża
 • transfer z lotniska do hotelu i z hotelu do lotniska
 • 5 noclegów w hotelu **/*** niedaleko centrum Paryża, typu Ibis,Ibis Budget, Campanile lub BBHotel
 • 5 śniadań  z dobrym słono słodkim bufetem
 • 5 obiadokolacji : 1 w Disneylandzie, 1 nad Loarą, 4 w Paryżu
 • miejsca bezpłatne dla nauczycieli 1/10 uczniów płacących
 Bilety wstępu i lokalny przewodnik zawarte w dodatkowo płatnych pakietach zwiedzania:
 
Pakiet wycieczek z lokalnym przewodnikiem zawiera:
 • 18 godzin pracy przewodnika o doskonałych kwalifikacjach, według programu
 • 12 godzin przeznaczone na pobyt nad zamkami Loary
Pakiet biletów wstępu w Paryżu i nad Loara zawiera:
 • bilet na cały dzień bez żadnych dodatkowych dopłat do Disneyland Park i Walt Disney
 • 2 dniowa karta muzealna z biletami wstępu i rezerwacjami na konkretną godzinę do następujących muzeów:
 • Luwr z audio przewodnikiem, pałac Wersalski z ogrodami i audio przewodnikiem, Święta Kaplica - Sainte Chapelle, Panteon
 • wjazd na Łuk Triumfalny
 • wjazd na szczyt wieży Eiffel
 • godzinny rejs statkiem po Sekwanie
 • wynajem autokaru francuskiego na wycieczkę nad Loarę
 • bilety i rezerwacje do zamków Chambord, Clos Luce, Chenonceau
 • bilety komunikacji miejskiej na każdy dzień pobytu w Paryżu
 • pakiet bezpłatny dla nauczycieli 1/10 uczniów płacących

  Pakiet komfort zastępujący dojazd
  do Wersalu i do Disneylandu komunikacją miejską na transfery francuskimi autokarami

 • transfer autokarem w obie strony do Disneylandu
 • transfer autokarem w obie strony do Wersalu

F_SAM_GRSZ_DIS5
6 dniowa szkolna wycieczka samolotowa do Paryża, Wersalu, Zamków Loary i Disneylandu
Oto program wycieczki:

1 dzień
Przylot z Polski do Paryża. Przewidujemy przylot do Paryża w godzinach południowych lub wczesnopopołudniowych w przypadku przylotów wieczornych realizujemy część programu pierwszego dnia, a pozostałą cześć przenosimy na inne dni pobytu. Transfer z lotniska do hotelu. Pozostawienie bagaży w bagażowni hotelowej. Spotkanie z przewodnikiem w hotelu. Grupa porusza się komunikacją miejską.  

Wycieczka z przewodnikiem wokół Pól Elizejskich -  od placu de la Concorde do Łuku Triumfalnego. Temat wycieczki: “Patriotyczny duch legionów Polski”
. Podczas spaceru z przewodnikiem po Polach Elizejskich, jednej z najbardziej znanych ulic na świecie, będziemy mieli okazję podziwiać luksusowe butiki, eleganckie kawiarnie i piękne kamienice. Pola Elizejskie są również miejscem historycznym, gdzie odbywały się ważne wydarzenia polityczne i kulturalne. Będziemy mieli możliwość zatrzymania się przy Pomniku Charles'a de Gaulle'a, który upamiętnia postać tego prominentnego francuskiego przywódcy. Po drodze warto zwrócić uwagę na siedzibę słynnego domu mody Louis Vuitton, jednego z najbardziej znanych francuskich domów mody na świecie. Dojdziemy do Łuku Triumfalnego. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Paryża i jest poświęcony pamięci żołnierzy francuskich poległych podczas wojen napoleońskich. Pod Łukiem Triumfalnym znajduje się grób nieznanego żołnierza, który jest miejscem upamiętnienia poległych żołnierzy francuskich. Na grobie widnieje napis "ICI REPOSE UN SOLDAT FRANÇAIS MORT POUR LA PATRIE 1914-1918" (Tutaj spoczywa francuski żołnierz, który zginął za Ojczyznę 1914-1918). Napoleon Bonaparte wielokrotnie udowadniał za swojego życia jak bardzo podziwiał i szanował Polaków. Stworzone przez niego Legiony Polskie brały udział w wielu kampaniach napoleońskich, w trakcie których demonstrowały swój potencjał militarny. Napoleon żywił także nadzieje na utworzenie sojuszu z Polską po powstaniu Księstwa Warszawskiego w 1807, miała to być dla niego szansa na pozyskanie wsparcia w starciu z Rosją. Nie doszło do skutku ze względu na przegraną w kampanii rosyjskiej w 1812 roku. Wtedy to wódz Francuzów wycofał swoje poparcie dla Polski, a Księstwo Warszawskie przestało istnieć na mocy kongresu wiedeńskiego kilka lat później. Na Łuku Triumfalnym wyryto wiele nazwisk polskich generałów i dowódców, walczących przy boku Napoleona. Są to między innymi: Józef Poniatowski, polski książe, dowódca wojsk polskich w czasie kampanii napoleońskich, Jan Henryk Dąbrowski, generał i dowódca Legionów Polskich we Włoszech podczas kampanii napoleońskich oraz generałowie Ignacy Prądzyński, Józef Chłopicki i Józef Zajączek. Ich nazwiska zostały zresztą zapisane błędnie, weźcie to pod uwagę w trakcie poszukiwań polskich nazwisk na tablicach - Chłopicki figuruje jako Klopisky, Zajączek jako Zayonscheck, Sułkowski jako Sulkosky, a Łazowski jako Lasowski. Dodatkowo na Łuku podano polskie miejscowości pod którymi toczyły się bitwy w trakcie kampanii napoleońskich, są to Dantzig (Gdańsk), Ostrołęka, Pułtusk, Breslaw (Wrocław) i Heilsberg (Lidzbark Warmiński).

Oto trasa wycieczki:

Obiadokolacja przy Łuku Triumfalnym. Restauracja self-service Monte Carlo. (wliczona w cenę wycieczki).

Restauracja położona niedaleko Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich, oferuje smaczne dania kuchni francuskiej w formie bufetu. Ta restauracja samoobsługowa jest popularna wśród turystów, ponieważ można tam spróbować różnorodnych potraw i dań tradycyjnej francuskiej kuchni
Całkowity czas z przewodnikiem tego dnia 4 godziny.
Przejazd metrem do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 dzień 
Śniadanie w hotelu. Poranny wyjazd środkami komunikacji miejskiej ( możliwa zamiana za dopłatą na transfer autokarowy) do parku Disneyland Paris. Całodniowy pobyt w Disneyland Paris wliczony w pakiet zwiedzania.
Zachęcamy do pobrania i korzystania z oficjalnej aplikacji na telefon Disneyland Paris.
Obiad na terenie Disneyland
: bony do wykorzystania w restauracjach podanych na voucherze. Główne danie + deser + napój.
W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie zobacz nasz przewodnik. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane. Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Star Wars Hyperspace Mountain. Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z lasera zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups) i do Labiryntu Alicji (Alice's Curious Labyrinth). Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (ok. 17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy. Wieczorem powrót komunikacja miejska do hotelu.

3 dzień 
Śniadanie w hotelu.
Spotkanie z przewodnikiem przy ogrodzie Luksemburskim, dojazd autokarem. Zwiedzanie z przewodnikiem realizowane na piechotę. Wycieczka Paryż historyczny i Dzielnica Łacińska “Śladami Marii Skłodowskiej Curie i Mickiewicza”.
Dzielnica Łacińska jest drugą najstarszą po Cite częścią miasta. Quartier Latin powstało za czasów panowania Rzymian jako dzielnica z wąskimi, brukowanymi uliczkami. W średniowieczu lewy brzeg Sekwany zapełnił się od kolegiów, uniwersytetów, studentów i kojarzony jest z nimi po dzień dzisiejszy. Ze względu na wszechobecną w tamtych czasach łacinę, dzielnica została ochrzczona jako „łacińska”. Nasz spacer rozpoczniemy od Ogrodów Luksemburskich (gdzie znajduje się także pomnik Fryderyka Chopina), wejdziemy do Panteonu – o monumentalnej sylwetce z wyrazistą kopułą. Geneza powstania budowli wiąże się z osobą króla Ludwika XV. W 1744 roku, podupadł on na zdrowiu i przerażony wizją śmierci, złożył dwie przysięgi. Pierwszą z nich była obietnica wobec swojej żony, Marii Leszczyńskiej, że nigdy już jej nie zdradzi. Drugim przyrzeczeniem było wzniesienie świątyni na cześć św. Genowefy, w miejscu gdzie w 857 roku została zburzona bazylika, w której pochowano patronkę miasta. Ludwik XV wyzdrowiał i musiał dotrzymać złożonych obietnic. Co prawda, nie udało mu się do końca zachować wierności wobec żony i Maria Leszczyńska musiała tolerować kolejne faworyty Ludwika w Wersalu. Po pokonaniu choroby, król zaczął zbierać fundusze na budowę kościoła. Wejdziemy do środka Panteonu - bilet z rezerwacją wliczony w cenę pakietu zwiedzania. Posłuchamy historii o naszej rodaczce Marii Skłodowskiej-Curie, pierwszej kobiecie pochowanej w Panteonie. Zobaczymy słynną Sorbonne, gdzie studiowała, a następnie wykładała nasza polska noblistka. Mieszkanie Marii znajdowało się właśnie w Dzielnicy Łacińskiej, skąd miała bardzo blisko na uniwersytet. Także tutaj przy ulicy de la Sorbonne pod numerem 17 znajduje się pamiątkowa płyta upamiętniająca polskiego wieszcza Adama Mickiewicza. Wejdziemy do kościoła Świętego Seweryna.

Oto nasza trasa wycieczki:


Podążając dalej z przewodnikiem dojdziemy do serca historycznego Paryża - wyspy La Cite. Podejdziemy jak najbliżej Katedry Notre Dame. Mało kto wie, że od 2006 roku plac przed majestatyczną katedrą nosi imię papieża Polaka, Jana Pawła II. Wejdziemy do Świętej Kaplicy – Sainte Chapelle, bilet z rezerwacją wliczony w cenę pakietu zwiedzania. Wizytówką Sainte Chapelle są jej finezyjne witraże, wysokie na 15 metrów, zajmujące łączną powierzchnię 618 metrów kwadratowych. Wypełniają wnętrze kolorowym światłem, głównie czerwienią i błękitem. Na 1164 witrażach przedstawiono sceny biblijne, m. in. stworzenie świata, dotarcie narodu żydowskiego do Ziemi Obiecanej, czy życie Chrystusa. Większość witraży pochodzi z XIII wieku, są to najstarsze zachowane egzemplarze. Szczególny zachwyt wzbudza żółto-zielona rozeta ukazująca sceny Apokalipsy.

Oto nasza trasa wycieczki:

Spacer zakończymy przy Luwrze. Przewodnik wprowadzi do Luwru. Zwiedzanie Luwru odbędzie się z audio przewodnikiem w języku polskim (bilety z rezerwacją i audio przewodnik wliczone w cenę pakietu) kliknij i posłuchaj fragmentu naszego audio przewodnika Czas zwiedzania Luwru przewidujemy na około 3 godzin.
Obiadokolacja w restauracji self service przy ulicy Rivoli - wliczona w cenę wycieczki. Krótki czas wolny. Ulica Rivoli jest również popularnym miejscem dla spacerowiczów i miłośników mody, którzy chcą poczuć elegancję i atmosferę Paryża. Jej centralne położenie sprawia, że jest łatwo dostępna i stanowi idealne miejsce do odkrywania miasta.
Spotkanie z przewodnikiem i przejazd metrem na Montmartre,
wycieczka “Wzgórze bohemy”. To malownicze wzgórze w północnej części Paryża słynie z pięknych widoków na miasto oraz artystycznej atmosfery i przeszłości. W XIX wieku było popularnym miejscem spotkań dla artystów, którzy zamieszkiwali w okolicy. W tamtych czasach Montmartre było centrum sztuki awangardowej, a na placu du Tertre można było spotkać takich artystów jak Pablo Picasso, Amadeo Modigliani, czy Henri Matisse. W okolicy zaczęły pojawiać się na Montmartre pierwsze kabarety, takie jak "Le Moulin Rouge" czy "Le Lapin Agile". Do dziś na placu du Tertre wystawiają swoje prace uliczni artyści. Znajduje się tam wiele atrakcji turystycznych, w tym Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego. Niespodzianką jest kolejne powiązanie z polskim kompozytorem Fryderykiem Chopinem. W Muzeum romantyzmu (Musée de la Vie Romantique) znajduje się odcisk dłoni Chopina i jego maska pośmiertna. Samo muzeum skrywa wiele pamiątek po kochance muzyka, George Sand, który była miłością jego życia. Całkowity czas z przewodnikiem tego dnia 7 godzin - w przypadku wykupienia pakietu.

Oto nasza trasa wycieczki:


Całkowity czas z przewodnikiem tego dnia 8 godzin.
 Dojazd komunikacją miejską do hotelu. Nocleg.

4 dzień 

Śniadanie w hotelu.
Około 08:00 poranny
wyjazd do Wersalu. Rozpoczęcie karty muzealnej dla nauczycieli, dla młodzieży większość muzeów narodowych jest bezpłatna do 25 roku życia. Jednakże dla wszystkich robimy wcześniejsze rezerwacje, z wejściem bez kolejki, co oszczędza nam czas.
Dzień królewski - wycieczka do Pałacu Wersalskiego. To jedno z najbardziej majestatycznych miejsc we Francji i prawdziwy klejnot architektoniczny. Podczas naszej wycieczki będziemy mieli okazję zwiedzić piękne wnętrza pałacu, które były niegdyś rezydencją królów Francji. Poznamy historię pałacu oraz jego znaczenie dla historii Francji, kliknij i zobacz. Zwiedzanie Pałacu Wersalskiego zaplanowaliśmy z audio przewodnikiem w języku polskim (wliczony w cenę). Dzięki niemu będziemy mogli słuchać opisów poszczególnych sal i pomieszczeń, a także dowiedzieć się fascynujących historii związanych z pałacem i jego mieszkańcami. Audioprzewodniki są wygodne i umożliwiają każdemu uczestnikowi zwiedzanie pałacu we własnym tempie. Nasza trasa obejmie najważniejsze pomieszczenia i sale pałacowe, takie jak Galeria Lustrzana, Apartamenty Królewskie, Kaplica Królewska i wiele innych. Będziemy mieli również czas na spacer po pięknych ogrodach pałacowych, gdzie można podziwiać fontanny, aleje i kwiatowe kompozycje. Specjalnie wybraliśmy dzień z pokazem 55 fontann i basenów, aby podziwiać ich 600 gier wodnych, wprawionych w ruch za pomocą klucza do liry przez artystycznych projektantów fontann z Pałacu Wersalskiego. Najwięksi kompozytorzy baroku, od Lully'ego po Haendla, będą Państwu towarzyszyć w królewskim spacerze w rytmie muzyki. Królewski pałac posiada również polskie akcenty. W XVIII wieku na dworze mieszkała Maria Leszczyńska, żona króla Francji Ludwika XV. Kilkaset lat później doszło tutaj do cudu dla polskiego narodu. 28 czerwca 1919 roku podpisano traktat wersalki kończący I Wojnę Światową i przywracający niepodległość dla Polski po ponad stu latach zaborów. Wstęp do pałacu wersalskiego i na spektakl tańczących fontann w rytmie muzyki wliczone w pakiet zwiedzania. Powrót do centrum Paryża około godz. 14:00.
Spotkanie z przewodnikiem na Placu Inwalidów.

 Wycieczka “Śladami Chopina w Paryżu” - wycieczka z przewodnikiem w której, Paryż jawi się jako miasto pełne szyku, blichtru i elegancji. W czasie naszego spaceru przyjrzymy się Operze Paryskiej i Comédie-Française, przejdziemy przez ulicę Pokoju i Plac Vendome. To właśnie przy tym placu mieszkał wybitny polski kompozytor Fryderyk Chopin. W małym mieszkanku znajdującym się pod numerem 12, spędził swoje ostatnie tygodnie życia. Lokal został wynajęty i opłacany przez najbliższych przyjaciół Chopina, zaniepokojonych jego stanem zdrowia. Niestety choroba doprowadziła do przedwczesnej śmierci kompozytora w 1849 roku. Msza żałobna odbyła się w kościele św Magdaleny, nieopodal miejsca zamieszkania. Ten niezwykły kościół był miejscem pożegnania innego wybitnego polskiego artysty - w 1856 roku, trzy tygodnie po swojej nagłej śmierci w Konstantynopolu, odbyła się msza żałobna Adama Mickiewicza.

Wstąpimy do Galerii Lafayette - to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych domów towarowych w Paryżu. Znajduje się ono w samym sercu miasta, na Bulwarze Haussmanna. Sam budynek Galerii Lafayette jest również imponujący. Jego wnętrze zachwyca pięknym wystrojem, kryształowymi żyrandolami, szklanymi kopułami i elegancką architekturą. To prawdziwa uczta dla oczu i doskonałe miejsce dla miłośników mody i designu.
https://www.youtube.com/watch?v=wb5B1csHjIE

Oto trasa wycieczki:


Obiadokolacja w restauracji self service.

Wjazd na Łuk Triumfalny.

Całkowity czas z przewodnikiem tego dnia 4 godziny.

Samodzielny dojazd do hotelu komunikacją miejską. Nocleg.


5 dzień 

Śniadanie w hotelu.
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu.
Wyjazd z Paryża wczesnym rankiem w kierunku doliny Loary. Trasa zajmuje około 2-3 godzin, w zależności od warunków drogowych. Zwiedzać będziemy zamki w Dolinie Loary. Pałace te, to prawdziwi świadkowie historii Francji. Jest ich ponad 200, wybudowanych po obu brzegach rzeki. Wybraliśmy dla Państwa te najbardziej warte polecenia i najpiękniejsze:
Clos Luce, gdyż żył tu i pracował Leonardo da Vinci.  https://www.youtube.com/watch?v=1PIKvIi7wVc
Słynny malarz przybył do Francji na zaproszenie króla Franciszka I Walezjusza. W zamku spędził ostatnie 3 lata swojego życia. W zamku wystawionych jest kilkadziesiąt maszyn jego autorstwa. Przerwa na obiad w trakcie wycieczki. Obiad wliczony w cenę podstawową wycieczki.
Zamek Chenonceau - https://www.youtube.com/watch?v=2JEqbRkA4k0
Chenonceau na rzece Cher, gdyż jego atmosferę tworzyły trzy kobiety: Diana de Poitiers, faworyta Henryka II, która doprowadziła do wzniesienia mostu łączącego brzegi rzeki i ogrodu. Katarzyna Medycejska, jego żona, która na tym moście poleciła wznieść galerię. I wreszcie Ludwika Lotaryńska, żona Henryka III.
Zamek Chambord  - https://www.youtube.com/watch?v=jORMQtqzmsk
Chambord, to największy z zamków w dolinie Loary. Renesansowy zamek o planie nawiązującym do gotyckich zamków obronnych, został zbudowany w latach 1519 - 1559 na polecenie królów francuskich Franciszka I i Henryka II. Położony jest nad rzeką Cosson, około 6 km od prawego brzegu Loary. Zamek w Chambord stanowi jedno z największych dzieł architektury okresu renesansu, a jego sylwetka jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych. Długość fasady głównej wynosi 128 m, zamek posiada 6 wielkich wież, 440 komnat, 84 klatki schodowe (14 głównych i 70 pomniejszych), 365 kominków i 800 rzeźbionych kapiteli. 

Powrót autokarem z Doliny Loary w godzinach wieczornych. Nocleg.


6 dzień
Śniadanie w hotelu. Pozostawienie bagaży w bagażowni hotelowej. Spotkanie z przewodnikiem. Grupa porusza się komunikacją miejską. Potrzebne 3 bilety metra lub 1 mobilis na osobę.  Przejazd metrem na plac Trocadero.

Wycieczka z przewodnikiem wokół wieży Eiffla. Udamy się na Plac Trocadero, a następnie na Plac Warszawy. To wyjątkowy plac. Można powiedzieć, że nigdy tutaj nie przychodzi listonosz. W tym miejscu nie ma żadnego budynku, nie ma więc żadnego adresu. Plac ten jest za to jedną z najciekawszych wizytówek naszego kraju. W roku 1918 wiele osób spośród polskiej arystokracji mieszkało we Francji i miało tu wielu przyjaciół. Dlatego w 1928 roku plac nazwano Placem Warszawy, aby uczcić odzyskanie niepodległości przez nasz kraj po 123 latach zaborów. W czasie zorganizowanej tam Wystawy Światowej, polskie stoisko zdobiła m.in. flaga Polski, która wyróżniła się na tle innych - jej maszt był dwukrotnie wyższy niż pozostałe, w tym ZSRR i nazistowskich Niemiec. Warto też wspomnieć o imponujących fontannach zlokalizowanych między Trocadéro a Wieżą Eiffla, które noszą nazwę „fontann warszawskich”.

Oto trasa wycieczki:

Całkowity czas z przewodnikiem tego dnia 3 godziny.

Wjazd na wieżę Eiffla to niezapomniane wrażenie, które trzeba doświadczyć na własnej skórze. Z wieży Eiffla można podziwiać panoramę miasta, szczególnie piękną wieczorem, gdy wszystkie światła są już zapalone. Wjeżdżając na wieżę Eiffla mamy do dyspozycji trzy platformy widokowe usytuowane kolejno na wysokościach 57 m, 115 m i 275 m. My wjedziemy na sam szczyt. Bilet wliczony w pakiet zwiedzania. Zazwyczaj udaje nam się zrobić wcześniejszą rezerwację - w przeciwnym razie kupujemy bilety na miejscu  - c'est la Vie….
Tuż przy wieży znajduje się największa kampania statków na Sekwanie – Bateaux Parisiens. Właśnie ją wybraliśmy dla Państwa, ze względu na dolny pokład, gdzie można posłuchać komentarza o mijanych zabytkach w języku polskim.
Rejs po Sekwanie z kampanią Bateaux Parisiens to doskonały sposób na zrelaksowanie się i podziwianie piękna miasta z perspektywy rzeki.  
W trakcie rejsu przepłyniecie pod 15 mostami i obejrzycie najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Pięknie oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci. Bilet wliczony w pakiet zwiedzania.

Samodzielny powrót do hotelu komunikacją miejską. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Wybierz datę z kalendarza, następnie ilość osób - otrzymasz cenę wycieczki za wszystkich.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023