Oferta - niska cena - szkolne wycieczki autokarem lub samolotem do Paryża, Disneylandu i Zamków Loary. Male grupy - już od 15 osób.

Strona główna > Oferta - niska cena - szkolne wycieczki autokarem lub samolotem do Paryża, Disneylandu i Zamków Loary. Male grupy - już od 15 osób.

Zapraszamy na szkolne wycieczki autokarem lub samolotem do Paryża, Wersalu lub do Zamków Loary. Organizujemy szkolne grupy autokarem już od 15 osób. Proponujemy wycieczki samolotem lub autokarem do podparyskich parków atrakcji - Disneya i Asterixa. Wycieczki do Disneylandu i do parku Asterix. Programy tranzytem przez Paryż lub Disneyland. Oferta tanich szkolnych biletów do Disneylandu.

Samolotowe wycieczki szkolne do Paryża i Disneylandu
 
Szkolne wycieczki do Paryża i Disneylandu samolotem. Wycieczki szkolne dla grup już od 15 osób. Zapraszamy szkoły zainteresowane wyjątkową wycieczką do Paryża. Disneylandu, Wersalu i nad Loarę bezpośrednim przelotem z Polski. Nasza oferta samolotowej wycieczki do Francji skierowana jest zarówno do miłośników rozrywki w podparyskim parku Disneyland Paris, jak i osób pragnących zwiedzić Paryż, stolicę sztuki i kultury. Nasz program wycieczki do Paryża jest starannie przygotowany, z uwzględnieniem najważniejszych miejsc i zabytków w Paryżu. Nie tylko odwiedzimy słynne muzea i obiekty historyczne, ale także nie zapomnimy o miejscach o szczególnym znaczeniu dla Polaków, takich jak ulice i domy związane z Chopinem oraz Marią Curie-Skłodowską. Oprowadzimy Was po Pałacu Wersalskim, gdzie przyjrzymy się historii Marii Leszczyńskiej oraz Sali Lustrzanej, gdzie podpisano akt naszej niepodległości. Wybierzemy się na niezapomnianą zabawę do Disneylandu. Jednodniowa wycieczka autokarem do zamków nad Loarą przybliży wam piękno tego miejsca. Obsługa po polsku.
[CODE]
Autokarowe wycieczki, Paryż, Disney, małe klasy szkolne. Przejazd autokarem wliczony.
 
Wycieczki autokarowe szkolne dla małych grup już od 16 osób. Zapraszamy szkoły zainteresowane wyjątkową wycieczką do Paryża i Disneylandu z dojazdem własnym wygodnym autokarem. Mamy też propozycje przyjaznych i sprawdzonych firm transportowych z nowoczesnymi autokarami. Nasza oferta wyjazdu do Francji skierowana jest zarówno do miłośników rozrywki w podparyskim parku Disneyland Paris, jak i osób pragnących zwiedzić Paryż, stolicę sztuki i kultury. Nasz program wycieczki do Paryża jest starannie przygotowany, z uwzględnieniem najważniejszych miejsc i zabytków w Paryżu. Nie tylko odwiedzimy słynne muzea i obiekty historyczne, ale także nie zapomnimy o miejscach o szczególnym znaczeniu dla Polaków, takich jak ulice i domy związane z Chopinem oraz Marią Curie-Skłodowską. Oprowadzimy Was po Pałacu Wersalskim, gdzie przyjrzymy się historii Marii Leszczyńskiej oraz Sali Lustrzanej, gdzie podpisano akt naszej niepodległości. Wybierzemy się na niezapomnianą zabawę do Disneylandu.
[CODE]
Pobyty wycieczki dla dużych grup szkolnych - Paryż, Disneyland . Oferta bez autokaru.
 
Jesteśmy renomowanym touroperatorem we Francji, specjalizującym się w organizacji wycieczek szkolnych do Paryża i Disneylandu. Poszukujemy partnerów w branży transportowej oraz biur podróży,nauczycieli, którzy mogliby współpracować z nami przy organizacji naszych wyjazdów dla szkół do Francji. Nasza firma LEKIER FRANCE TOURS zajmuje się kompleksową organizacją pobytu, począwszy od napisania programów, poprzez rezerwacje biletów do muzeów - Luwru i Wersalu i innych atrakcji,takich jak wieża Eiffel i rejsu po Sekwanie, aż po zapewnienie komfortowych noclegów w bezpiecznie położonych hotelach w obrębie Paryża i posiłków dla uczestników wycieczki. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom niezapomnianych wrażeń oraz wysokiej jakości obsługi na każdym etapie ich pobytu we Francji. Organizacji wycieczek do Paryża, łączy w sobie nie tylko rozrywkę w parku Disneyland, ale również niezapomniane doświadczenia edukacyjne z poszukiwaniem polskiego dziedzictwa narodowego we Francji. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Państwa firmą przyniesie wiele satysfakcji obu stronom oraz pozwoli nam jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych młodych klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu +48 797 799 268 Danuta Sielecki.
[CODE]
Oferta: szkolne bilety do Disneylandu. Program - tranzytem przez Paryż
 
Tranzytem przez Paryż lub Disneyland, w drodze do Hiszpanii lub na Lazurowe Wybrzeże Zapraszamy na jednodniowe lub dwudniowe pobyty w Disney i wycieczki z przewodnikiem po Paryżu. Oferta ciekawego tranzytu przez Paryż lub Disneyland Paris z biletami wstępu do Eurodisneylandu. Wyjazdy od 0 nocy do 1 nocy na miejscu. Bilety do Disneylandu na 1 dzień ze wszystkimi atrakcjami wliczonymi w bilecie. W wariancie zwiedzania Paryża oferujemy bilety na wjazd na szczyt wieży Eiffel i rejs po Sekwanie z krótką wycieczką z lokalnym przewodnikiem po Paryżu. W cenie parking dla autokaru w Disneylandzie i zapewniony odpoczynek dla kierowców. Smaczne obiadokolacje w Disneyland Paris lub w Paryżu dla dzieci i młodzieży. Obsługa w Paryżu po polsku. Lekier France Tours jest polsko- francuskim organizatorem szkolnego wyjazdu autokarowego z Polski do Paryża i Disneylandu.
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023