Wycieczki lotnicze - Zamki nad Loarą i Paryż. Oferta, która, spełni Wasze marzenia.

Strona główna > Wycieczki lotnicze - Zamki nad Loarą i Paryż. Oferta, która, spełni Wasze marzenia.

Odkryj Dolinę Loary - kolebkę renesansu francuskiego, podczas zwiedzania zabytkowych zamków nad jej brzegiem. Z polskojęzycznym przewodnikiem, komfortowym autokarem, wyruszamy w podróż, aby odkrywać klejnoty znad brzegu rzeki Loary: Clos Lucé, Chambord, Chenonceau. Wycieczkę rozpoczynamy od autokarowego transferu z Paryża. Już w trakcie przejazdu usłyszeć będzie można pierwsze opowieści dotyczące Doliny Loary i bogactwa brzegów rzeki
Miejsca, które szczególnie warto odwiedzić podczas wyjazdu do Francji, to zdecydowanie Paryż i zamki nad Loarą. Dlaczego warto odwiedzić francuską stolicę, nie trzeba nikogo przekonywać. Co powoduje, że na liście najciekawszych miejsc we Francji znalazła się Dolina Loary? Francuska Le Val de Loire, nazywana jest “Ogrodem Francji” - kolebką renesansu francuskiego. Każdy zamek nad Loarą jest prawdziwą perłą architektury. Zapraszamy na wycieczkę do tej magicznej krainy, gdzie sen z dzieciństwa stanie się rzeczywistością.

Z Wrocławia wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża
 
Zapraszamy do super oferty od 3 do 8 dni - Paryż i zamki Loary - wyloty z Wrocławia. Miejsca, które szczególnie warto odwiedzić podczas wyjazdu do Francji, to zdecydowanie Paryż i zamki nad Loarą. Dlaczego warto odwiedzić francuską stolicę, nie trzeba nikogo przekonywać. Co powoduje, że na liście najciekawszych miejsc we Francji znalazła się Dolina Loary? Francuska Le Val de Loire, nazywana jest “Ogrodem Francji” - kolebką renesansu francuskiego. Każdy zamek nad Loarą jest prawdziwą perłą architektury. Zapraszamy na wycieczkę do tej magicznej krainy, gdzie sen z dzieciństwa stanie się rzeczywistością.
[CODE]
Z Krakowa wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża
 
Zapraszamy do super oferty od 3 do 8 dni - Paryż i zamki Loary - wyloty z Krakowa. Miejsca, które szczególnie warto odwiedzić podczas wyjazdu do Francji, to zdecydowanie Paryż i zamki nad Loarą. Dlaczego warto odwiedzić francuską stolicę, nie trzeba nikogo przekonywać. Co powoduje, że na liście najciekawszych miejsc we Francji znalazła się Dolina Loary? Francuska Le Val de Loire, nazywana jest “Ogrodem Francji” - kolebką renesansu francuskiego. Każdy zamek nad Loarą jest prawdziwą perłą architektury. Zapraszamy na wycieczkę do tej magicznej krainy, gdzie sen z dzieciństwa stanie się rzeczywistością.
[CODE]
Z Gdańska wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża
 
Zapraszamy do super propozycji od 3 do 8 dni - Paryż i zamki Loary - wyloty z Gdańska. Miejsca, które szczególnie warto odwiedzić podczas wyjazdu do Francji, to zdecydowanie Paryż i zamki nad Loarą. Dlaczego warto odwiedzić francuską stolicę, nie trzeba nikogo przekonywać. Co powoduje, że na liście najciekawszych miejsc we Francji znalazła się Dolina Loary? Francuska Le Val de Loire, nazywana jest “Ogrodem Francji” - kolebką renesansu francuskiego. Każdy zamek nad Loarą jest prawdziwą perłą architektury. Zapraszamy na wycieczkę do tej magicznej krainy, gdzie sen z dzieciństwa stanie się rzeczywistością.
[CODE]
Z Poznania wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża
 
Super nowość w wycieczkach do Francji. Odkryj z nami Dolinę Loary - kolebkę renesansu francuskiego, podczas zwiedzania zabytkowych zamków nad jej brzegiem. Wyruszamy w podróż, aby odkrywać pałacowe klejnoty znad brzegu rzeki Loary: Clos Lucé, Chambord, Chenonceau. Wycieczkę rozpoczynamy od zwiedzania Paryża. Zapraszamy do propozycji wycieczki samolotowej od 3 do 8 dni - Paryż i zamki Loary - wyloty z Poznania.
[CODE]
Z Warszawy wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża
 
Zapraszamy do super propozycji od 3 do 8 dni - Paryż i zamki Loary - wyloty z Warszawy. Miejsca, które szczególnie warto odwiedzić podczas wyjazdu do Francji, to zdecydowanie Paryż i zamki nad Loarą. Dlaczego warto odwiedzić francuską stolicę, nie trzeba nikogo przekonywać. Co powoduje, że na liście najciekawszych miejsc we Francji znalazła się Dolina Loary? Francuska Le Val de Loire, nazywana jest “Ogrodem Francji” - kolebką renesansu francuskiego. Każdy zamek nad Loarą jest prawdziwą perłą architektury. Zapraszamy na wycieczkę do tej magicznej krainy, gdzie sen z dzieciństwa stanie się rzeczywistością.
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023