Lotnicze wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych - transfery na lotnisko, hotelu i do Disneya.

Strona główna > Lotnicze wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych - transfery na lotnisko, hotelu i do Disneya.

Wycieczki do Disneylandu i Asterixa na weekend lub tydzień. Bilety wstępów do parków rozrywki wliczone w cenę wycieczki. Podroż samolotem do Paryża dla wygodnych z transferami na lotnisko i do Disneya.

Zakwaterowanie w hotelach Disneya.
 
Hotel w Paryżu samolotem lub z dojazdem własnym. Zapraszamy do hotelu w Disneyu. Zakwaterowanie w partnerskim hotelu Disneylandu B&B. Jest to najnowszy hotel w Disneylandzie. Wybudowany w ciekawym stylu w otoczeniu zieleni i jeziora. Hotel usytuowany tylko kilka minut drogi od parku Disneyland. Bezpłatny autobus dowozi do parku co 15 minut. Pokoje są klimatyzowane z jednym podwójnym łóżkiem i jeszcze jednym dodatkowym piętrowym łóżkiem lub z jednym podwójnym łóżkiem i dwoma pojedynczymi łóżkami. Pokój może pomieścić maksymalnie 4 osoby na zapytanie 5 osób. Wycieczki realizujemy dla rodzin od 3 osób. Zapraszamy na wycieczki lotnicze lub własnym transportem. Oto najlepsze propozycje wszystko wliczone samolotem lub dla samodzielnych podróżników wybierających transport własny. Wszystkich skusi dobra zabawa w Disneylandzie dla dzieci i dorosłych. Bilety wstępu wliczone w cenę wycieczki do Disneya. Poniżej propozycje pobytu w parku atrakcji Disneyland z Myszka Miki. Najtańsze bilety do Disneylandu tylko u Lekiera!
własny
[CODE]
8 dni - Disneyland, Asterix samolotem - bilety do parków wliczone
 
Niepospolity tydzień w Disneyland i w Paryżu. Wycieczka zawiera dwa hotele jeden, w hotelu B&B na terenie Disneylandu, drugi w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Paryża. Wszystko wliczone: bilety na dwa dni do Disneylandu, pobyt w paryskim parku wodnym, bilet muzeum figur woskowych, w Paryżu najlepsze atrakcje jak obiad i wstęp na wieżę Eiffel, wycieczka statkiem Luwr i kolacja w kultowej restauracji
[CODE]
5 dni - Disneyland, Asterix samolotem - bilety do parków wliczone
 
Zapraszamy na pięciodniowy pobyt w parkach rozrywki w Disneyland Paris i Asterix, (Asterix otwarty sezonowo od końca kwietnia do września), pojawia się w naszym programie wymiennie z Miasteczkiem Nauki i Techniki la Villette. Całość pobytu w Paryżu dopełni panorama miasta z okien samochodu. Jednym słowem wszystko wliczone w cenę. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Samolotowe wycieczki do Disneylandu organizujemy z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Katowic i Wrocławia.
[CODE]
4 dni - Disneyland, Asterix samolotem - bilety do parków wliczone
 
Czterodniowy pobyt w parkach rozrywki to taki przedłużony weekend z dziećmi we Francji. Zapraszamy na długi weekend do Disneyland Paris i Asterix. Przedstawiamy z każdego miasta dwie wycieczki lotnicze do Disneylandu. Wstępy do parków Disneylandu, i Asterixa, wliczone w cenę wycieczki. Inna wersja jest to wycieczka Paryż i Disneyland, zwiedzamy w niej Paryż i bawimy się w Disney. Porównaj obie wycieczki samolotowe do Disneylandu w Paryżu, wybierz najdogodniejszą dla Ciebie. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu, które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Samolotowe wycieczki Disneya, Asterixa i Paryża - organizujemy z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska i Wrocławia.
[CODE]
Weekend w Disneyland samolotem, bilety do Disneya wliczone
 
Zapraszamy na weekend do Disneyland Paris. Przedstawiamy dwie wersje. Zawsze samolotem, nasze wycieczki lotnicze do Disneylandu, a raczej nasz weekend zawiera przelot z Warszawy, Krakowa lub Wrocławia, bilety wstępu do Disneylandu i transfery z i na paryskie lotnisko i do Disneylandu. Odbiór naszych turystów wykonuje polskojęzyczny kierowca. Pierwsza wersja to Disneyland i Paryż - zakwaterowanie w centrum, zwiedzanie z przewodnikiem Paryż i oczywiście pobyt w Eurodisneyland (choć już zmienił nazwę na Disneyland Paris). Druga wersja, szczególnie dla malych dzieci to tylko zabawa w Disney. Porównaj dwie wycieczki samolotowe do Disneylandu w Paryżu. Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie. Dowiedz się o nas na forum turystycznym. Jesteśmy najlepszym polsko - francuskim biurem podroży w Paryżu już 27 lat , które zorganizuje niezapomniane wakacje we Disneylandzie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Zapraszamy na samolotowe, weekendowe wycieczki do Disneylandu.
[CODE]
Wycieczki do Disneylandu według miast wylotu
 
Parki rozrywki w Paryżu: Disneyland Paris, Asterix to najczęściej odwiedzane w Europie atrakcje tego rodzaju. Disneyland Paris to park pełen rozrywki, do Asterixa zapraszają galijscy wojownicy, a we Francji w Miniaturze zobaczyć można najciekawsze zabytki w pomniejszonym rozmiarze. Bajkowa kraina Disneya i komiksowy Asterix przyciągają osoby w każdym wieku - tutaj można się pobawić lub odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Podróż do Parków rozrywki w Paryżu drogą lotniczą to niewątpliwie najszybszy sposób aby dostać się do paryskiego Eurodisneylandu, Asterixa czy też do parku wodnego Aquaboulevard. Jeżeli cenisz wygodę, komfort i zależy ci na szybkim dotarciu do parków rozrywki w Paryżu, proponujemy wycieczki z transportem lotniczym. W Paryżu funkcjonują 3 duże lotniska: Charles de Gaulle, Orly, Beauvais Tillé, na które przylatują samoloty linii lotniczych z całego świata. Porównaj ceny wycieczek do Disneylandu - wybierz najlepsza ofertę. Ceny wycieczek do Disneylandu z przelotem już od 1500 złotych a z wliczonymi wstępami od 2000 złotych. od Dowiedz się z jakich miast Polski wylatujemy Wyloty Warszawa - Paryż w środy i piątki na 8 dni, środy na 5 dni, piątek na 4 dni, piątek na 3 dni, Wyloty Gdańsk - Paryż w poniedziałki i piątki na 8 dni, w poniedziałki na 5 dni, piątki na 4 dni - parki rozrywki - zobacz, kliknij, Wyloty Kraków - Paryż, we wtorek na 6 dni, czwartki na 4 dni, wtorek na 3 dni, Wyloty Poznań - Paryż w poniedziałki i piątki na 8 dni, poniedziałku na 5 dni, od piątku na 4 dni , Wyloty Wrocław - Paryż w wtorki i czwartki na 8 dni, wtorki na 6 dni, w czwartki na 4 dni ,
[CODE]

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019