Przewodnik w Paryżu do dyspozycji

Strona główna > Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem lub audioguidem. Tematycznie, pieszo, samochodem. > Przewodnik w Paryżu do dyspozycji

Będąc we Francji warto skorzystać z usług licencjonowanych przewodników, którzy szczegółowo i profesjonalnie opowiedzą o każdym miejscu i zabytku. Nasi piloci znają te najbardziej interesujące historie, opowiedzą o Francji, o Paryżu, o historii kraju i jego dziejach. Pieszo, samochodem, w grupie lub indywidualnie, przewodnicy we Francji zabiorą na interesującą wycieczkę po Paryżu.
W Paryżu oferujemy usługi doświadczonych i profesjonalnych przewodników, którzy zaprowadzą w najciekawsze miejsca i zainteresują ciekawymi historiami. Nasi przewodnicy to specjaliści w swoim zawodzie, z wieloletnim doświadczeniem. Z licencjonowanymi tourist guide zapraszamy na wycieczki do najciekawszych miejsc w Paryżu, na zorganizowane przez nas trasy zwiedzania. Z nami poznacie Luwr, paryskie muzea, zamki, historię Wieży Eiffla, galerie sztuki i rozrywki. Nasi przewodnicy turystyczni wprowadzą do najpopularniejszych atrakcji. Dla samodzielnych turystów, którzy we własnym zakresie planują zwiedzanie również proponujemy usługi wyspecjalizowanych przewodników w Paryżu. Oferujemy usługi przewodników do dyspozycji turystów w wybrane wcześniej miejsca i lokalizacje Paryża. Trasa zwiedzania i czas wycieczki są uzgadniane razem z turystą, przewodnik zaprowadzi do wybranych miejsc i zapozna z Paryżem. Nasi tour guide chętnie zabiorą w alternatywne i niekonwencjonalne miejsca oraz ciekawe atrakcje w Paryżu. Większość pilotów wycieczek to rodowici Polacy, mieszkający we Francji od wielu lat - znają kulturę Paryża i oczywiście język polski, turyści nie będą mieli żadnych trudności z porozumieniem się. Przewodnicy w Paryżu będą dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem, więc trasa zwiedzania będzie pouczająca i ciekawa. Zwiedzaj Paryż z nami według swoich pragnień!

Wynajem przewodnika po Paryżu już od 2 godzin
 

  • przewodnik do dyspozycji na 2 godziny w  Paryżu
  • możliwość dokupienia kolejnych godzin z przewodnikiem
Cena od: 107 USD

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019