5 dni - Sylwester 2015/2016 - Paryż - Francja z Gdańska. APLHSYL5_CITYGDN

Nasza oferta

Cena zawiera:
- Butelka szampana na 2 osoby
- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- 4 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w Paryżu
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci i mlodziezy do 25 lat !

Wybierz datę. 

APLHSYL5_CITYGDN
Pięciodniowa wycieczka do Paryża z Gdańska na Sylwestra. Trochę dłuższa niż city break do Paryża, ale może i ciekawsza....Ten typ wycieczki do Paryża na Sylwestra cieszy się u nas największą popularnością, a pobyt w Paryżu właśnie na 5 dni ma najlepsze opinie wśród  naszych turystów. Nasza lotnicza  wycieczka z Gdańska do Paryża zawiera : przelot samolotem z Gdańska do Paryża, transfery samochodowe z i na lotnisko,  hotel trzygwiazdkowy w centrum Paryża.

Dodatkowo płatne: obiad i wstęp na wieżę Eiffla, wszystkie atrakcje wymienione w programie: wyjazd do Wersalu, wstęp do Luwru, bilet na statek, wyżywienie w Paryżu, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje  w sympatycznych paryskich self-service - wielki bufet : jesz co chcesz..
Sylwester w Paryżu w restauracji i zabawa w dyskotece do 5 rano* (patrz "dodatkowo płatne pakiety".
Szampan dla dwóch osób w prezencie.
Pakiet Sylwestrowy - kolacja i zabawa do rana u stóp Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich. Wyśmienita kolacja w formie szwedzkiego bufetu we wspanialej atmosferze. Potem Night Club "Duplex ", aby świętować Nowy Rok do białego rana. Oto menu sylwestrowego bufetu. Przystawki: Ciepłe grzanki z Foie Gras; Piramida wędzonego łososia z Norwegii; Owoce morza we kremie adwokatowym z kolendrą. Dania Główne: Szlachetny drób w sosie z smardzami; Przegrzebki z szafranem i świeże warzywa; Cielęcina w sosie Périgueux.
Desery: Czekoladowa fontanna ze świeżymi owocami; Asortyment Francuskich wypieków; Kaskada pysznych deserów. Wino bez ograniczeń. Animacje podczas kolacji: Orientalna Tancerka – Wiolinista – Iluzjonista.
Zakwaterowanie w hotelu 3* w Paryżu, na przykład Ambassadeur, 153 Rue Legendre, 75017 Paris lub innym.
Program Wycieczki do Paryża:
Dzień 1: Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2 - 4: Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.
Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu -  Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.
Zwiedzanie z przewodnikiem - Historyczny Paryż-La Cite - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Poznamy historię, zabytki oraz architekturę wyspy Ile de la Cite, która stanowi serce miasta. To właśnie na niej narodził się Paryż, założony przez lud Paryzjów. Zobaczymy pavris - czyli plac przed słynną  Katedra Notre Dame . Zwiedzimy katedrę z audio przewodnikiem, a następnie przyjrzymy się Conciergerie, najstarszemu więzieniu miasta i Pałacowi Sprawiedliwości, w którym odbywały się posiedzenia Trybunału Rewolucyjnego.
Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Montmartre - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historie legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. W śród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy.
Bilet na samodzielne zwiedzanie Luwru (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety"). „Wielki Luwr", jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata.
Wersal wycieczka na pól dnia do Wersalu (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Pałac "Wersal" dawna siedziba królów Francji zachwyca swoim bogactwem, luksusem, pięknem architektury oraz krajobrazu. W trakcie zwiedzania pałacu Wersal, poznasz historię zabytkowego kompleksu pałacowego. Paryska siedziba Ludwika XIV - legendarnego Króla Słońce zachwyca swoim bogactwem, przepychem oraz wielowiekową historią.
Bilet na rejs statkiem po Sekwanie Bateaux Parisiens(dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Podczas rejsu po Sekwanie pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, Muzeum Orsay czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny.
Noc Sylwestrowa. 

Dzień 5: Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.
UWAGA: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku!

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015