Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Rouen i Giverny

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • wynajem samochodów na wycieczki do normandzkich miasteczek: Rouen (1/2 dnia) i Giverny (1/2 dnia)
  • transfery grupowe lub indywidualne
  • polskojęzyczny kierowca 

Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Rouen i Giverny  kod: TR_RG
Wynajem samochodów osobowych i autokarów turystycznych na wycieczki do normandzkich miasteczek: Rouen (1/2 dnia) i Giverny (1/2 dnia). Zapewniamy transfery grupowe lub indywidualne. Turystom towarzyszą polskojęzyczni kierowcy.
Na wycieczkę z Paryża do normandzkich miasteczek: Giverny, Rouen wynajmujemy auta z kierowcą do dyspozycji. Zapewniamy transfery grupowe lub indywidualne. O komfort jazdy zadbają polskojęzyczni kierowcy – w ten sposób dbamy o spokój i swobodę osób które nie znają języka francuskiego. Nasi przewoźnicy to doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie trasy. W trakcie transferu, przy znanych paryskich melodiach i kabaretowych przebojach będzie można zrelaksować się i podziwiać widoki za oknem. Dysponujemy różnymi rodzajami pojazdów. Przewozimy autami osobowymi, autokarami i minibusami. Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób Cena wynajmu zależy od wybranego samochodu i daty wynajmu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Rouen to miejscowość w regionie Górnej Normandii nad Sekwaną. Sławę zdobyło głównie dlatego, że to tu na placu Vieux Marché w 1431 r. spalono na stosie Joannę d'Arc. Miasto obfituje w piękne gotyckie budowle, grobowce, krypty, kościoły, muzea. Normandzkie Giverny rozsławił natomiast Claude Monet uznany za twórcę Impresjonizmu. W tej miejscowości zobaczyć można między innymi ogród i dom Moneta. W posiadłości znajduje się kolekcja obrazów, które można podziwiać. Na fascynującą wycieczkę do Rouen i do epoki Moneta wynajmujemy nasze auta i zawozimy turystów do celu.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019