Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Mont Saint Michel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na wycieczkę do sanktuarium na wzgórzu Mont Saint Michel
  • polskojęzyczny kierowca
  • transfery grupowe lub indywidualne autokarami turystycznymi lub samochodami osobowymi

Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Mont Saint Michel  kod: TR_MSM
Na wycieczkę do sanktuarium na wzgórzu Mont Saint Michel wynajmujemy samochody z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji. Realizujemy transfery grupowe lub indywidualne autokarami turystycznymi lub samochodami osobowymi.
Na wycieczkę z Paryża do Opactwa Mont Saint Michel wynajmujemy samochody osobowe lub autokary turystyczne z kierowcami do dyspozycji. Opactwo położone jest w południowo-zachodniej Normandii - w tą trasę oferujemy najdogodniejszą formę transportu. Realizujemy transfery grupowe oraz indywidualne. Dysponujemy różnymi rodzajami pojazdów. Przewozimy autami osobowymi, autokarami i minibusami. Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób Cena wynajmu zależy od wybranego samochodu i daty wynajmu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. O komfort jazdy zadbają nasi kierowcy, którzy posługują się językiem polskim, co zapewnia wygodę dla osób które nie znają języka francuskiego. W trakcie przejazdu kierowcy służą pomocą i cennymi poradami. Aby uatrakcyjnić przejazd w samochodach rozbrzmiewa francuska muzyka, zarówno te nowsze przeboje jak i tradycyjne melodie. Mont Saint Michel to punkt turystyczny dla tysięcy zwiedzających. Wzgórze połączone jest ze stałym lądem groblą, wznosi się stromo pośród niezmierzonych piasków zalewanych cyklicznie przez potężne pływy wdzierające się do zatoki. Patronem wzgórza jest Michał Archanioł i stąd nazwa wyspy. W 966 roku wzniesiono tu opactwo Benedyktynów i stało się ono aż do dziś miejscem pielgrzymek.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019