3 dni - Sylwester 2015/2016 Paryż - Francja z Wrocławia. APLHSYL3_CITYWRO

Nasza oferta

Cena zawiera:
 
- Butelka szampana na 2 osoby
 
- Przelot w obie strony
 
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
 
- 2 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w Paryżu 
 
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
 
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci i młodzieży do 25 lat !

Wybierz datę.

APLHSYL3_CITYWRO
Sylwester w Paryżu w restauracji z zabawą w dyskotece do 5 rano* (patrz "dodatkowo płatne pakiety". Szampan dla dwóch osób w prezencie.

Pakiet Sylwestrowy - kolacja i zabawa do rana u stóp Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich. Wyśmienita kolacja w formie szwedzkiego bufetu we wspanialej atmosferze. Potem Night Club "Duplex ", aby świętować Nowy Rok do białego rana.
Oto menu sylwestrowego bufetu.
Przystawki: Ciepłe grzanki z Foie Gras; Piramida wędzonego łososia z Norwegii; Owoce morza we kremie adwokatowym z kolendrą.
Dania Główne: Szlachetny drób w sosie z smardzami; Przegrzebki z szafranem i świeże warzywa; Cielęcina w sosie Périgueux.
Desery: Czekoladowa fontanna ze świeżymi owocami; Asortyment Francuskich wypieków; Kaskada pysznych deserów.
Wino bez ograniczeń.
Animacje podczas kolacji: Orientalna Tancerka – Wiolinista – Iluzjonista.

Zapewniamy przelot samolotem, transfery z i na lotnisko oraz hotel, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Paryżu. Kupując pakiety biletów do muzeów i atrakcji w Paryżu a także zwiedzania z miejscowym przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizacje wszystkich punktów programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zwiedzać Paryż na własną rękę.

Zakwaterowanie w hotelu 3* w Paryżu, na przykład AMBASSADEUR, 153 Rue Legendre, 75017 Paris lub innym.

Program Wycieczki
Dzień 1:
Przylot do Paryża. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Nocleg i śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.

Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.

Bilet na samodzielne zwiedzanie Luwru (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
„Wielki Luwr", jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata.

Bilet na rejs statkiem po Sekwanie (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Podczas rejsu po Sekwanie pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, Muzeum Orsay czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu.
Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.

Cena nie zawiera
Dodatkowo płatne pakiety (Pakiety należy zakupić podczas rezerwacji):
* Pakiet Sylwestrowy: Kolacja sylwestrowa i zabawa w dyskotece + transfer powrotny do hotelu ok. 03h30.
* Pakiet zwiedzania z przewodnikiem i z biletami wstępu: lokalny przewodnik na zwiedzanie Dzielnica Opery, bilety wstępu do Luwru z audio przewodnikiem w języku polskim, bilet na rejs statkiem po Sekwanie, jeden posiłek dwudaniowy (przystawka lub deser, danie główne) w restauracji samoobsługowej.
* Dopłaty do hotelu 4* w centrum Paryża.
* Własnych wydatków i napiwków.
* Bagaż rejestrowany do luku - 15 kg RYNAIR - 32 kg WIZZAIR.

Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg. Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera". Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.

Ryanair:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Praktyczne informacje:
Nie wiesz jak poruszać się po Paryżu? Dowiedz się więcej o komunikacji miejskiej i alternatywnych sposobach przemieszczania się po stolicy Francji.  

UWAGA: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
 
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku!

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015