4 dni - Sylwester 2015/2016 - Wersal - Francja z Warszawy. APLHSYL4_CITYWWAW

Nasza oferta

Cena zawiera:
- Butelka szampana na 2 osoby
- Przelot w obie strony
- Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- 3 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w Paryżu
- Opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

W tym programie - cena zniżkowa dla dzieci i młodzieży do 25 lat !

Wybierz datę.

APLHSYL4_CITYWWAW
Zapewniamy przelot samolotem na Sylwestra z Warszawy do Paryża, transfery samochodowe z i na lotnisko oraz hotel i ubezpieczenie. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele. Wycieczka sylwestrowa z Warszawy do Paryża na cztery dni  - to będzie wspaniały pobyt w Paryżu. Przykładowy, najczęściej rezerwowany hotel*** w centrum Paryża. Sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Paryżu. Kupując pakiety biletów do muzeów i atrakcji w Paryżu a także zwiedzania z miejscowym przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki.
Sylwester w Paryżu w restauracji i zabawa w dyskotece do 5 rano* (patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Szampan dla dwóch osób w prezencie.
Pakiet Sylwestrowy - kolacja i zabawa do rana u stóp Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich. Wyśmienita kolacja w formie szwedzkiego bufetu we wspanialej atmosferze. Potem Night Club "Duplex ", aby świętować Nowy Rok do białego rana. Oto menu sylwestrowego bufetu. Przystawki: Ciepłe grzanki z Foie Gras; Piramida wędzonego łososia z Norwegii; Owoce morza we kremie adwokatowym z kolendrą. Dania Główne: Szlachetny drób w sosie z smardzami; Przegrzebki z szafranem i świeże warzywa; Cielęcina w sosie Périgueux. Desery: Czekoladowa fontanna ze świeżymi owocami; Asortyment Francuskich wypieków; Kaskada pysznych deserów. Wino bez ograniczeń. Animacje podczas kolacji: Orientalna Tancerka – Wiolinista – Iluzjonista.
Program wycieczki z Warszawy do Paryża:
Dzień 1:
Przylot do Paryża z Warszawy. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Podczas transferu z lotniska lub  na lotnisko (w niektórych terminach) przewidywane jest odwiedzenie katedry św. Piotra w Beauvais zbudowanej w późnogotyckim stylu. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2 - 3:
Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Paryża samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.
Zwiedzanie z przewodnikiem - Dzielnica Opery - około 2 godziny (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do muzeum perfum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu.
Zwiedzanie z przewodnikiem - Historyczny Paryż-La Cite - około 2 godzin (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Poznamy historię, zabytki oraz architekturę wyspy Ile de la Cite, która stanowi serce miasta. To właśnie na niej narodził się Paryż, założony przez lud Paryzjów. Zobaczymy pavris - czyli plac przed słynną Katedra Notre Dame. Zwiedzimy katedrę z audio przewodnikiem, a następnie przyjrzymy się Conciergerie, najstarszemu więzieniu miasta i Pałacowi Sprawiedliwości, w którym odbywały się posiedzenia Trybunału Rewolucyjnego.
Zwiedzanie pałacu Wersal z audioguidem w jęz. polskim i transferami (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Pałac Wersal dawna siedziba królów Francji zachwyca swoim bogactwem, luksusem, pięknem architektury oraz krajobrazu. W trakcie zwiedzania pałacu Wersal, poznasz historię zabytkowego kompleksu pałacowego. Paryska siedziba Ludwika XIV - legendarnego Króla Słońce zachwyca swoim przepychem i wielowiekową historią.
Bilet na samodzielne zwiedzanie Luwru (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
„Wielki Luwr", jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata.
Rejs po Sekwanie na pokładzie statku Bateaux Parisiens (dodatkowo płatne - patrz "dodatkowo płatne pakiety").
Podczas rejsu po Sekwanie pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, Muzeum Orsay czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny.
Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu,  jeżeli wylot z Paryża do Warszawy jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot do Warszawy. Jesteśmy przekonani, że  będzie to udana wycieczka lotnicza do Paryża. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Ten dosyć długi pobyt w Paryżu, dobrze przygotowany przez nas, pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża , jego muzeów i najważniejszych atrakcji. 
UWAGA: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015