Paryż z przewodnikiem - 3 dni.

Nasza oferta

Cena  wycieczki z dojazdem wlasnym do Paryża zawiera:
- 2 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w centrum Paryża
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Montmartre"
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Wokół wieży Eiffla”
- opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu
- taksę klimatyczną w hotelu
- ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

HCITY3  Paryż z przewodnikiem, dla chętnych pakiet biletów wstępu z Mobilis - kartą metra i autobusów w Paryżu.
Oferty skierowane do turystów podróżujących do Paryża własnym transportem, własnym samochodem lub do tych, którzy zakupili na własną rękę bilety lotnicze lub bilety na autobus do Paryża. Proponujemy dodatkowo płatne transfery z lotniska lub dworca autobusowego, kolejowego do hotelu. Na miejscu zapewniamy hotel i zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Oferujemy , również w dodatkowo płatnym pakiecie bilety wstępu i  kartę metra i autobusów po Paryżu. Zakwaterowanie w centrum Paryża. Najczęściej rezerwowanym hotelem jest trzygwiazdkowy hotel Ambassadeur zobacz stronę hotelu kliknij. Dobrze położony,blisko Montmartre i kabaretu Moulin Rouge  Na miejscu do dyspozycji są w pełni wyposażone pokoje z pełnym komfortem. Na terenie hotelu dostęp do sieci Wi-Fi. Śniadanie w formie bufetu. Dokładny opis hotelu znajdziesz tutaj kliknij. Podobną wycieczkę organizujemy w wersji wszystko wliczone. Zobaczyć Paryż choć raz – to marzenie każdego z nas dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na wycieczkę do Francji, do Paryża razem z nami.  Aby w pełni poznać Paryż i Francję, jej historię, mity, kulturę proponujemy usługi licencjonowanych przewodników. Piloci, wycieczek które organizujemy, to 100% zawodowcy, którzy swoimi opowieściami i wiedzą zachwycą turystów i zapewnią niesamowitą rozrywkę w trakcie zwiedzania. Historia Francji, pełna burzliwych wątków i interesujących faktów, zapisana jest w licznych zabytkach i budowlach. To właśnie dzięki nim Paryż  zyskał miano jednego z najpiękniejszych miast na świecie.  Magia miasta i każdego zakątka we Francji kryje się w majestatycznych gmachach, zabytkowych budynkach, pomnikach ale również w bulwarach, pięknych uliczkach, a także w każdej alejce otoczonej domami z balkonami i kolorowymi okiennicami. W te oraz wiele innych atrakcyjnych miejsc zaprowadzą nasi przewodnicy turystyczni. Zabierzemy turystów do najciekawszych dzielnic, oczekiwanych, klasycznych miejsc takich jak: Notre Dame i Sacre Coeur, Wieża Eiffla, Luwr. 
 
Dzień 1
Przybycie do hotelu. Dla rannych przyjazdów do hotelu w Paryżu złożenie bagaży w recepcji hotelowej. Zakwaterowanie odbywa się od godziny 14. Dla wieczornych przyjazdów do hotelu po godzinie 19. Spotkanie z przewodnikiem nastąpi w drugim dniu wycieczki rano. Będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu i zapozna nas z paryskim metrem. Najczęściej korzystamy (dodatkowo płatne w pakiecie) z biletu Mobilis jest to 24 godzinny bilet do wszystkich rodzai transportu miejskiego  w Paryżu (autobus, metro i tramwaj). Zobacz mapę metra w Paryżu kliknij. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Spacer wokół wieży Eiffla z przewodnikiem (3 godziny) (wliczony w cenę wycieczki), zaczyna się od placu Trocadero z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na wieżę, najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Dalej kierujecie się przez ogrody Trocadero do Placu Warszawy, koło którego znajduje się Pomnik Żołnierza Polskiego. Potem przez most Pont D’Iena z którego rozciąga się piękny widok zarówno na Palais de Chaillot, Sekwanę, jak i na wieżę. Po drodze przewodnik zapoznaje was z historią i ciekawostkami dotyczącymi wieży, np. odnośnie jej rozmiarów, tego czy Eiffel naprawdę sam ją projektował i co znaczy, że wieża tańczy. Spacer zakończymy przy wieży Eiffel. 
Spacerem, około 200 m dojdziemy do przystani Bateaux Parisiens. Podczas rejsu po Sekwanie przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny. Bilet na rejs po Sekwanie (dodatkowo płatny w pakiecie).
Spacerem, około 3 km, metrem lub autobusem 72 dojedziemy do Katedra Notre Dame. Katedrę zwiedzimy   z audio guidem po polsku zobacz fragment kliknij, przygotowanym przez nas (audio dodatkowo płatny w pakiecie) .  Katedra Najświętszej Marii Panny to, można powiedzieć, nie budowla, lecz osoba, która mówi o osiemset letniej historii miasta. Nie zapomnimy o miejscach szczególnie ważne dla Polaków. Na wyspie świętego Ludwika, na Quai de Béthune pod numerem 36 mieszkała do swojej śmierci Maria Curie Skłodowska. Przeprowadziła się tutaj po ujawnieniu przez brukową prasę jej historii miłosnej z profesorem fizyki Paul’em Langevin, wcześniejszym przyjacielem i współpracownikiem małżeństwa Curie. Pałac Lambert. Po upadku powstania listopadowego pałac na wyspie św. Ludwika, nazywany Pałacem Lambert, został kupiony przez księcia Adama Czartoryskiego. XVII-wieczny pałac stał się największym centrum politycznym, kulturalnym i socjalnym dla Polaków żyjących na obczyźnie. Powrót do hotelu.
Wieczorem zwiedzanie dzielnicy Montmartre z przewodnikiem (3 godziny) (wliczony w cenę wycieczki), zobacz jak przebiega wycieczka kliknij. Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. W śród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy.
Kolacja w restauracji La Crémaillère 1900 (opcja dodatkowo płatna)
w najwyższym punkcie Paryża, w sercu dzielnicy artystów Montmartre, na placu du Tertre. Przyjemną atmosferę zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque. Posiłek można spożyć w cieniu kasztanowców, w należącym do restauracji ogródku, jednym z piękniejszych w Paryżu. Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Wybraliśmy dla Państwa Menu Renoir  Przystawki (do wyboru): sałatka Hiszpańska (serca karczochów, papryka, szynka, chorizo)lub mus warzywny i papryka faszerowana tuńczykiem lub zupa cebulowa lub 6 ślimaków prosto z Burgundii. Danie główne(do wyboru): Skrzydełka i pałki marynowane w sosie grillowym lub wołowina (Bourguignon) po staroświecku Zapiekanka rybna w sosie z białym winem Domowy makaron z świeżą bazylią Deser (do wyboru): Bavarois - ciastko z musem malinowym Krem karmelowy (Crème Caramel) lub deska serów. Napoje: Kir, 1/4 czerwonego wina w dzbanku.
Dodatkowo proponujemy:
Spektakl w kabarecie Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna). Moulin Rouge to najsłynniejszy kabaret świata zobacz fragment kliknij Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a w trakcie przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris. Na scenie kabaretu pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan...  Ogromne wrażenie robią wspaniałe, kostiumy a także zmienna, bardzo nowoczesna scenografia. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku. Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“. Hotel jest w pobliżu, na pieszo 15-20 minut od kabaretu. Nocleg.
 
Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu do godziny 11. Możliwe pozostawienie bagaży w recepcji hotelowej.
Zwiedzanie Luwru odbywa się z audio guide po polsku (bilet z rezerwacją i audio dodatkowo płatne w pakiecie),  zobacz fragment naszego audio przewodnika kliknij. Wielki Luwr jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata.

 
 
 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015