Madryt w rytmie Flamenco z Krakowa

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko w Madrycie
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniad. w centrum Madrytu
  • ubezpieczenie  KL, NNW, BP-TU AXA


F_EPL4_MADRYT - Wycieczka samolotowa z Krakowa do Madrytu.
Przedłużony weekend w Madrycie  - czterodniowa wycieczka do Madrytu z Krakowa
Madryt w rytmie Flamenco

Zapewniamy przelot samolotem z Krakowa do Madrytu, transfery z i na lotnisko oraz hotel, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas  w Madrycie. Kupując pakiet zwiedzania z przewodnikiem uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów w Polsce gwarantuje realizację programu. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie Madrytu na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów do Madrytu oraz dobre hotele w Madrycie.Z Krakowa City Break do Madrytu. To będzie wspaniały przedłużony weekend w Madrycie. Turyści będą zakwaterowani w hotelach 3* położonych w centrum Madrytu. Przykładowe hotele: -  Hotel Best Western Trafalgar znajduje się w madryckiej dzielnicy Chamberí, 250 metrów od stacji metra Iglesia oraz Quevedo. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z telewizorem plazmowym. Wnętrza tego niewielkiego obiektu odznaczają się prostym, ale nowoczesnym wystrojem i dociera do nich mnóstwo światła słonecznego. Hotelowa restauracja Trafalgar czynna jest od poniedziałku do piątku i serwuje typowe dania kuchni hiszpańskiej. - Holiday Inn Piramides*** nowoczesny hotel 3* położony w południowym Madrycie. Nowoczesny hotel Holiday Inn Madrid - Pirámides oferuje komfortowe pokoje i doskonałe połączenia komunikacyjne. Dworzec kolejowy i stacja metra Piramides znajduje się naprzeciwko hotelu, a od głównych atrakcji Madrytu, takich jak Pałac Królewski, obiekt dzieli tylko kilka minut spacerem. Wszystkie pokoje w hotelu Pirámides wyposażone są w cyfrowy sejf i marmurową łazienkę.
Program czterodniowej wycieczki samolotem do Madrytu:
Dzień 1:

Przylot do Madrytu. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu w Madrycie. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2 - 3:
Spacer po Madrycie z przewodnikiem (Pomnik Cervantesa na Placu Hiszpańskim, środek Hiszpanii na Puerta del Sol, Plaza Mayor i najstarsze części miasta, Kościół Św Izydora oraz katedra Almudena, gdzie miał miejsce ślub obecnego następcy tronu). Samodzielne zwiedzanie Muzeum Prado. (Patrz dodatkowo płatny pakiet - Historyczny Madryt)
Wieczorem fakultatywnie spektakl Flamenco z kolacją. (Patrz dodatkowo płatny pakiet - Madryt w rytmie Flamenco)
Powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Madrycie, jeżeli wylot z Madrytu do Krakowa jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot. Jesteśmy przekonani, że  będzie to udana wycieczka lotnicza  do Madrytu. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Ten dosyć krótki pobyt w Madrycie, dobrze przygotowany przez nas, pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Madrytu, jego muzea i najważniejsze atrakcje.

Cena nie zawiera:

- Dodatkowo płatnego pakietu: Historyczny Madryt - przewodnik na ok. 4 godziny, bilet wstępu do Muzeum Prado  
- Dodatkowo płatnego: Madryt w rytmie Flamenco - Kolacja i spektakl Falemenco
- Bagażu rejestrowanego do luku 
- Biletów komunikacji miejskiej
- Dodatkowych posiłków, opcji biletów wstępu, fakultatywnych wycieczek, świadczeń opcjonalnych, własnych wydatków i napiwków

Wizz Air:
 Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg.
 Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera".
 Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie).
 Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.
 RyanAir:
 Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
 Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

proponujemy również:

Madryt w rytmie Flamenco z Warszawy

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015