Budapeszt w rytmie czardasza

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko w Budapeszcie
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniad. w centrum Budapesztu
  • ubez. wariant podst. KL, NNW, BP-TU AXA

Budapeszt w rytmie czardasza
Przedłużony weekend w Budapeszcie - czterodniowa wycieczka do Budapesztu z Warszawy
Zapewniamy  przelot samolotem z Warszawy do Budapesztu, transfery samochodowe z i na lotnisko oraz hotel i ubezpieczenie, a Ty sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Barcelonie. Kupując pakiety biletów do muzeów i atrakcji w Budapeszcie, a także zwiedzania Budapesztu z miejscowym przewodnikiem, uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki. Zakupienie pakietów on-line gwarantuje realizacje wszystkich punktów programu. Możesz też nie uczestniczyć w programie i zwiedzać Budapeszt na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele w Barcelonie. City break z Warszawy do Barcelony na cztery dni - to będzie wspaniały przedłużony weekend w Budapeszcie. Turyści będą zakwaterowani w hotelach 3* położonych w centrum Budapesztu. Przykładowe hotele:
Ibis Budapest CityHotel*** znajduje się po stronie Pesztu, w sercu miasta, 100 m od Placu Blaha Lujza, 1,2 km od Muzeum Narodowego oraz 1,5 km od okolicy Váci utca. Udogodnienia i serwisy zawierają: całodobową recepcję, dostęp do bezprzewodowego Internetu w miejscach publicznych (płatny), samoobsługowe centrum biznesowe, bar, sejf (płatny), serwis pralni chemicznej i prasowalni. Pokoje gościnne wyposażone są w: łazienkę, telefon, kolorową telewizję kablową/satelitarną, radio, klimatyzację, biurko i bezprzewodowy Internet (płatny).
Ibis Heroes Square*** usytuowany w Pest w Budapeszcie, obok City Park. Hotel Ibis Heroes Square jest zlokalizowany w odległości 10 minut od centrum miasta, w pobliżu Galerii Sztuki, Szechenyi Spa, Zoo i Budynku Opery Narodowej. Hotel posiada recepcję, windę, bar, restauracje, internet. Pokoje są wyposażone w łazienkę (z wanna/prysznicem), suszarkę do włosów, telewizor, telefon i sejf.
Program samolotowej wycieczki do Budapesztu
Dzień 1:
Przylot do Budapesztu.  Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2-3:
Noclegi i śniadania w hotelu. Zwiedzanie Budapesztu samodzielnie lub z zaproponowanym pakietem zwiedzania.
Przewodnik na zwiedzanie Budapesztu w pigułce – 4 godziny  (patrz "dodatkowo płatne pakiety"). Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru uliczkami wzgórza zamkowego z Pałacem Królewskim, który był  dawną siedzibą władców węgierskich.  Przejdziemy starówką „budańską” do Kościoła NMP, potocznie nazywanego kościołem Macieja, który był miejscem koronacji i ślubów królewskich. Przy Baszcie Rybackiej zatrzymamy się na chwilę aby podziwiać piękny widok i zrobić kilka pamiątkowych zdjęć. Wzgórze Gellerta, gdzie znajduje się Cytadela i Pomnik Wolności (ponad 30 – metrowa postać kobieca wznosząca palmę zwycięstwa); Parlament, ulica Vaci, Plac i Bazylika Św. Stefana, gdzie przechowywana jest najcenniejsza relikwia kraju – prawica pierwszego króla Węgier. Samodzielnie zwiedzić będzie można Zamek Vajdahunyad, to budowla znajdująca się w Parku Miejskim. W roku 1896 z okazji 1000-lecia Węgier w Budapeszcie odbyła się wielka Wystawa Milenijna. Wzniesiono wówczas 108 budynków z nietrwałych materiałów (głównie kartonu), które były kopiami obiektów z terenu Wielkich Węgier i miały reprezentować różne style spotykane w narodowej architekturze węgierskiej. Trzy z nich, które najbardziej spodobały się publiczności, zostały następnie ponownie wybudowane z trwałych materiałów. Tak więc powstały kopie i podobizny kaplicy z miejscowości Jak, zamku z terenów dzisiejszej Rumunii, z miasta Vajdahunyad i miniatura skrzydła zamku ze wschodnich Węgier, z miasta Sárospatak. Budapesztańczycy mówią, że "miłość zaczyna się i kończy na Wyspie św.Małgorzaty" a to dlatego, iż te piękne zielone tereny były ulubionym miejscem zakochanych par od XIX w., chociaż przed 1945 r. wysokie opłaty za wstęp na wyspę zniechęcały uboższych do odwiedzania jej. Dzisiaj jest to jeden z najbardziej popularnych obszarów rekreacyjnych w mieście. Tutejsze ciepłe źródła zasilają odkryte baseny i eleganckie hotele zdrojowe. Dostać się tutaj można najłatwiej autobusem, który przejeżdża przez całą wyspę.Aby poczuć niezwykłą atmosferę miasta na wieczory polecamy: spektakl folklorystyczny  w Teatrze Duna Palota (lub Teatrze Budai Vigado) podczas którego zobaczymy kolorowe, pełne dynamiki przedstawienie lub kolację podczas rejsu po Dunaju  (patrz "dodatkowo płatne pakiety").

Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Budapeszcie, jeżeli wylot z Budapesztu do Warszawy jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot. Jesteśmy przekonani, że  będzie to udana wycieczka lotnicza  do Budapesztu. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Ten dosyć krótki pobyt w Barcelonie, dobrze przygotowany przez nas, pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Budapesztu, jego muzeów  i najważniejszych atrakcji.

Uwaga: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
 
Cena nie zawiera
- Dodatkowo płatnego pakietu: Budapeszt w pigułce (przewodnik na ok. 4 godz.)  
- Dodatkowo płatnego: Bilet komunikacji miejskiej na 48 godz.
- Dodatkowo płatnego: Spektakl folklorystyczny o godz. 20:00
- Dodatkowo płatnego: Kolacja podczas rejsu po Dunaju z muzyką na żywo (ok. 1,5 godz.)
- Bagażu rejestrowanego do luku  
- Opłaty lokalnej – około 4 Euro dla hoteli 3*  od osoby za dzień, płatne na miejscu w hotelu
- Dodatkowych posiłków, opcji biletów wstępu, fakultatywnych wycieczek, świadczeń opcjonalnych, własnych wydatków i napiwków
Wizz Air:
Bagaż rejestrowany do luku do 32 kg.
Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady "jeden bagaż podręczny na pasażera".
Mały bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm (bezpłatnie).
Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny - jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm.
RyanAir:
Bagaż rejestrowany do luku do 15 kg.
Bagaż podręczny wliczony w cenę biletu - każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015