Transfer: Disneyland Paris - Park Asterix w Paryżu

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z Disneyland Paris do Parku Asterix
  • przewozy grupowe busami bądź indywidualne transfery
  • polskojęzyczni kierowcy

Transfer: Disneyland Paris - Park Asterix w Paryżu: F_TR_DISAS
Samochodowy transfer z Disneyland Paris do Parku Asterix w Paryżu. Realizujemy przewozy grupowe busami bądź indywidualne transfery wynajętym autem. Przewozy do tematycznego Parku Asterix wykonują polskojęzyczni kierowcy. 
Po zakończeniu zabawy w Parku Disneyland Paris zapewniamy samochodowy transfer do kolejnego, równie interesującego i pełnego przygód Parku Asterix w Paryżu. Gwarantujemy przewozy grupowe busami bądź transport indywidualny wynajętym autem. Transfery realizują polskojęzyczni kierowcy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą jak można ciekawie spędzić czas w Paryżu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Jednego dnia łączymy zabawę w 2 wyjątkowych Parkach Rozrywki Paryża. Aby nie tracić cennego czasu w Paryżu i szybko dotrzeć do Asterixa, na parkingu Eurodisneylandu turystów oczekuje o wskazanej porze polskojęzyczny kierowca, który bezpiecznie, ale w expresowym tempie, zawiezie do Świata Asterixa i historycznych Gallów. Kierowcy odwożą do Parku Asterix, aby turyści mogli kontynuować zabawę, relaksować się i korzystać z kolejnych atrakcji, jakie oferuje Asterix w Paryżu. Zadbamy aby turyści bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojechali do parku dwóch galijskich wojowników Asterixa i Obelixa.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019