Transfer: hotel - kabaret - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer w obie strony z hotelu w Paryżu do wybranego kabaretu i z powrotem
  • zapewniamy transfery dla grup i dla indywidualnych turystów
  • przewóz z polskojęzycznymi kierowcami

Transfer: hotel - kabaret - hotel  kod: TR_ARKN
Transfer w obie strony z hotelu w Paryżu do wybranego kabaretu i z powrotem. Samochodami osobowymi lub autokarami zawozimy na barwne rewie i przedstawienia. Zapewniamy transfery dla grup i dla indywidualnych turystów. Przewóz z polskojęzycznymi kierowcami.
Paryż nie jedno oblicze ma. Stolica od lat uznawana jest za kulturalne i rozrywkowe centrum świata. Do popularności przyczyniły się olśniewające paryskie kabarety ze swoimi bajecznymi, kolorowymi występami i przedstawieniami. W Paryżu zapewniamy transfer do wybranego kabaretu na przedstawienia. Gwarantujemy wygodny transport w obie strony z hotelu w Paryżu do kabaretu i z powrotem. W ofercie są zarówno indywidualne przewozy jak i transfery grupowe. Przewozimy autokarami turystycznymi bądź samochodami osobowymi – w zależności od ilości osób. Nasi przewoźnicy to polskojęzyczni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie drogi i trasy dojazdowe, służą pomocą i dobrymi radami dlatego podróż będzie dodatkową przyjemnością. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu w Paryżu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Na rewie, wodewile, spektakle w paryskich kabaretach tylko z nami. Crazy Horse, Lido, Folies Bergere czy Moulin Rouge to min. te lokale przyczyniły się do powstania mitu szalonego miasta, które bawi się do białego rana. Będąc w Paryżu koniecznie trzeba zajrzeć do jednego tych interesujących miejsc. W trakcie transferu do kabaretów, na życzenie organizujemy 3 godzinny samochodowy objazd Paryża. Panoramiczna wycieczka naszymi samochodami z polskojęzycznym kierowcą i przewodnikiem urozmaici trasę przejazdu do restauracji. Zatrzymujemy się w wybranych miejscach aby móc dokładniej przyjrzeć się okolicy. Oferta na życzenia za dodatkową opłatą.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

proponujemy również:

Transfer: hotel - restauracja (kolacja) - hotel
Transfer: hotel - restauracja (obiad) - hotel

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015