Transfer hotel w Disneyland - Beauvais

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • powrotny transfer z hoteli w Disneyland Paris na port lotniczy Beauvais pod Paryżem
  • szybki i wygodny transport
  • zapewniamy transfer z polskojęzycznym kierowcą
  • transfery busami lub samochodami osobowymi

Transfer: hotel w Disneyland Paris - lotnisko Beauvais w Paryżu: F_TR_HDISBVA
Powrotny transfer z hoteli w Disneyland Paris na port lotniczy Beauvais pod Paryżem. Szybki i wygodny transport bezpośrednio z hotelu na lotnisko w Paryżu. Zapewniamy transfer z polskojęzycznym kierowcą busami lub samochodami osobowymi.
Po zakończeniu wycieczki w Paryżu w Parku Rozrywki Disneyland Paris, osobom, które zatrzymały się w hotelach w Parku Disneyland zapewniamy powrotny transfer z hoteli na wybrane porty lotnicze. Z Disneyland Paris przewozimy na lotnisko: Beauvais pod Paryżem. Pod hotelami o umówionej porze na gości czeka kierowca, który bezpiecznie odwiezie na lotnisko Beauvais. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Posiadamy doświadczonych kierowców, posługujących się językiem polskim. Przewoźnicy doskonale znają ulice Paryża, drogi dojazdowe i skróty, dlatego z naszymi kierowcami nikomu ni zagraża postój korkach ulicznych oraz opóźnienia. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów. Przewozy realizujemy różnymi rodzajami pojazdów. Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa).

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019