Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę w Dolinę Loary

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • wynajem samochodów osobowych lub autokarów na wycieczkę do zamków Loary
  • transfery grupowe lub indywidualne
  • polskojęzyczny kierowca

Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę w Dolinę Loary  kod: TR_ZL
Wynajem samochodów osobowych lub autokarów na wycieczkę do zamków Loary. Zapewniamy transfery grupowe lub indywidualne. W trakcie przejazdu do dyspozycji turystów są polskojęzyczni kierowcy. 
Na wycieczkę z Paryża do zamków Loary wynajmujemy wygodne i komfortowe samochody lub autokary z kierowcą do dyspozycji. Realizujemy transfery grupowe lub indywidualne z hotelu w Paryżu. Turystom towarzyszą polskojęzyczni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie trasy oraz drogi dojazdowe do najciekawszych zabytków kultury Francji. Podróżowanie wygodnym pojazdem w grupie lub samodzielnie, z doświadczonym kierowcą i z francuskimi melodiami w tle będzie wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Dolina rzeki Loary słynie z około 300 średniowiecznych i renesansowych zamków wybudowanych nad jej brzegami. Na wycieczkę naszymi autami w Dolinę Loary wybieramy te najbardziej imponujące i najciekawsze zamki. Zawozimy do min.: Clos Luce - zamku położonego na skraju miasteczka Amboise, do pałacu Chenonceau - czarującego swoją lekkością i niepowtarzalnym wdziękiem. Dolina Loary to połączenie piękna krajobrazu z kulturalnym dziedzictwem dlatego będąc we Francji nie można ominąć tego pięknego miejsca. Zachęcamy do podróżowania razem z nami. Oferta wynajmu pojazdów jest bardzo rozwinięta, każdy znajdzie dogodny sposób transportu do zamków Loary.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019