Z duchową wizytą u św.Teresy, Marcina i Bernadety – 10 dni - kod:TMB

Nasza oferta

W cenie: - 9 noclegów w hotelu ** w pok. 2-os. z łazienką - 9 śniadań kontynentalnych - regionalny posiłek z degustacją Cidru i Pommeau w Normandii - zwiedzanie muzeum Cidre - degustacja Cidre i calvadosa - zwiedzanie domu Bernadety w Lourdes - transfer lotnisko – hotel – lotnisko - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie - opieka pilota – przewodnika zgodnie z programem Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Paryża.

Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od ilości osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób Dzień 1. Przylot do Nicei w godzinach popołudniowych. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po Nicei. Kolacja. Nocleg. Dzień 2. Śniadanie. Wyjazd do Monako. Zobaczymy Pałac Książęcy, Katedrę, miniaturowe Stare Miasto. Zwiedzanie Antibes, Cannes. Msza św. w kościele św. Genowefy w Nicei. Kolacja. Nocleg. Dzień 3. Wczesne śniadanie. Krótki postój w Carcassonne. Przejazd do Lourdes. Kolacja. Nocleg. Dzień 4. Poranna msza św. przy Grocie. Po śniadaniu Sanktuarium Marii Panny. Wieczorem nabożeństwo na Esplanadzie i procesja ze świecami. Kolacja. Nocleg. Dzień 5. Śniadanie. Wyjazd z Lourdes przez Rocamadour (Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego) do Tours. Kolacja. Nocleg. Dzień 6. Po śniadaniu w Tours zobaczymy bazylikę św. Marcina i jego grób. Msza święta. Wyjazd w Dolinę Loary. Zobaczymy Clos Luce, dawną siedzibę Leonarda da Vinci. Kolejno wizyta w Chambord i Chenonceau. Kolacja. Nocleg. Dzień 7. Po wczesnym śniadaniu wyjazd ku półwyspowi, Cotentin, aby zobaczyć klasztor Mont St. Michel. W Muzeum du Cidre (narodowym trunku Normandii) zwiedzimy piwnice. Degustacja Pommeau i regionalny posiłek. W drodze zatrzymamy się w Lisieux. Nocleg. Dzień 8. Po śniadaniu obejrzymy kolekcję Claude Moneta w Giverny koło Vernon. Następnie pojedziemy na Wyspę la Cite. Dzielnica Łacińska, Sorbona, Pantheon, Ogród i Pałac Luksemburski. Wieczorem wieża Eiffel’a i rejs po Sekwanie. Kolacja. Nocleg. Dzień 9. Zaraz po śniadaniu udamy się do Kaplicy Cudownego Medalika, w której Matka Boska ukazała się św. Katarzynie Laboure. Pojedziemy na cmentarz Pere Lachaise potem do Luwru. Wieczorem udamy się na wzgórze Montmartre. Kolacja. Nocleg. Dzień 10. Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015