Z Gdańska Disneyland i Paryż - 4 dni

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • przelot Gdańsk - Paryż - Gdańsk
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
  • 3 noclegi w hotelu*** w centrum Paryża ze śniadaniami
  • zwiedzanie z przewodnikiem według programu (około 7 godzin)
  • bilet wstępu do parku Disneyland
  • transfery hotel - park - hotel
  • ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA
  • cena zniżkowa dla dzieci do 3 lat !

APLH4_PARKIGDN
4 dni - Paryż i Disneyland. Hotel w centrum Paryża, przelot samolotem z Gdańska, bilet do muzeum figur woskowych w prezencie, przewodnik na zwiedzanie, przelot samolotem, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, bilet do Disneylandu oraz transfery z hotelu do Disneylandu i z parku do hotelu. W dodatkowo płatnym pakiecie bilety wstępu do Luwru, na rejs po Sekwanie i metro w Paryżu. Zapraszamy. Czterodniowa wycieczka samolotem z Gdańska do Paryża i Disneylandu będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Program wycieczki do Disneylandu z Gdańska do Paryża:

Dzień 1:
Przylot do Paryża. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem w hotelu nastąpi pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Przewodnik na zwiedzanie Paryża. Dzielnica Opery. Spotkanie z przewodnikiem w hotelu pierwszego dnia po przyjeździe lub rano następnego dnia po śniadaniu.  Przewodnik będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu. Pokaże jedną z najładniejszych dzielnic Paryża okolice Opery Garnier. Zobaczymy plac Zgody, Kościół świętej Magdaleny i plac Vendôme przy którym znajduje się sławny hotel Ritz. Przewodnik zaprowadzi do pachnącego muzeum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu. Zwiedzimy Grevin – muzeum figur woskowych. W ociekającym złotem teatralnym wnętrzu muzeum w Paryżu, w bezruchu zastygło blisko 300 sławnych postaci ze świata sztuki, kultury, polityki, nauki i sportu. Z biletem wstępu wchodzisz do Muzeum figur woskowych Grevin i podziwiasz perfekcyjnie wykonane postaci woskowe, które są niczym lustrzane odbicie swoich pierwowzorów. Tylko w Grevin w Paryżu, były  prezydent  Nicolas Sarkozy stoi nieopodal komiksowego Obeliksa, a Mozart znajduje się w sąsiedztwie Michael Jacksona. Bilet wstępu do galerii Grevin to gwarancja spędzenia kilku chwil u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa. W galerii woskowej w Paryżu zobaczysz  zadziwiające sceny z różnych dziedzin życia, które ukazują przekrojowo historię Francji od czasów zamierzchłych do dziś. Można zajrzeć do typowej francuskiej restauracji, obejrzeć pokaz mody, wejść teatru, do studia malarskiego, do garderoby artystów, do miejsc obrazujących sceny najważniejsze w dziejach Francji i całego świata. W muzeum Grevin w Paryżu spotkasz woskowe podobizny postaci historycznych i bohaterów kreskówek, obejrzysz całe sceny przybliżające najważniejsze wydarzenia francuskie – umierającą na stosie Joannę d'Arc  lub scenę uśmiercenia Henryka IV. Grevin to niepowtarzalna okazja aby na chwilę przenieść się do świata wybitnych i sławnych ludzi. Muzeum było ostatnio świadkiem burzliwego wydarzenia. 6 czerwca 2014 roku, aktywistka FEMEN zniszczyła woskową podobiznę Putina.

Następnie samodzielnie zwiedzamy Luwr i Katedrę Notre Dame. Bilet do  Luwru z audio przewodnikiem i mapą po polsku (opcjonalnie w pakiecie*). Wielki Luwr jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. Luwr - to miejsce, które jako pierwsze, no może drugie przychodzi do głowy, kiedy myślisz o Paryżu. Przez wielu opisywane i uwieczniane na fotografiach, obrazach i kadrach filmowych, jest obecnie największym muzeum na świecie, które w swoich zasobach posiada ok. 380 00 dzieł, z czego przeszło 38 tyś. stanowi ekspozycję stałą. Dziennie Luwr zwiedzany jest przez około 25 tysięcy osób. Liczby te robią ogromne wrażenie i są doskonałym dowodem na to, że jest, co oglądać.

Katedra Notre Dame - zwiedzanie z audio przewodnikiem po polsku. Notre Dame to jeden z najważniejszych symboli Paryża. Budowla na stałe wpisała się w panoramę miasta i stanowi obowiązkowy punkt na najchętniej uczęszczanych przez turystów szlakach. Ta sławna na całym świecie świątynia znajduje się na największej wyspie Sekwany - Ile de la Cité, która jest połączona z resztą miasta dwoma kamiennymi mostami. Jako, że Notre Dame to jeden z najświetniejszych przykładów architektury sakralnej, niemal na na każdym kroku czeka na nas coś godnego uwagi – zapierające dech w piersiach witraże, misterne sklepienia, obrazy, czy imponujące, czynne do lat dzisiejszych organy. O każdym z tych elementów opowie lektor na naszym audio guide, pozwalając na jak najlepsze poznanie tej paryskiej ikony.

Okolice wieży Eiffel (możliwość wjazdu na wieżę) i romantyczna wycieczka statkiem. Proponujemy bilet na rejs po Sekwanie (opcjonalnie w pakiecie*). Podczas rejsu po Sekwanie na pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Hotel des Invalides, Katedrę Notre Dame, Muzeum Orsay, Grand Palais, czy Łuk Triumfalny. Czas trwania wycieczki około godziny. 

Kolacja w restauracji samoobsługowej - dobra kuchnia francuska do wyboru (dodatkowo płatna w promocyjnym pakiecie).

Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Zapewniamy bilet i transfery w obie strony do Disneylandu.
Jednodniowy bilet do Disneylandu (opcjonalnie w pakiecie). Dzień spędzony w jednym z parków Disneyland: Park Disneyland Paris lub Park Walt Disney Studios. Wspaniała zabawa oraz niezapomniane wrażenia dla najmłodszych, a także dla tych trochę starszych.

Dzień 4
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu, jeżeli wylot z Paryża do Gdańska jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.
Jesteśmy przekonani, że będzie to udana wycieczka lotnicza do Disneylandu i Paryża. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Pobyt w Paryżu, w Disneylandzie,  będzie  dobrze przygotowany przez nasze polsko- francuskie biuro podroży i pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża oraz wspaniałą zabawę w Eurodisneyland Paris.

UWAGA: Wszystkie świadczenia OPCJONALNE są dodatkowo płatne. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.

Zobacz też:
Bilety do Disneyland Paris
Jak dojechać do Disneylandu?
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Atrakcje w Disneylandzie
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść?
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland
 
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku!

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015