Bilety wstępu do Disneyland(oferta dla szkół)

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • bilety wstępu do parku rozrywki Disneyland Paris dla szkół
 Uwaga! Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)

Bilety wstępu do Disneyland(oferta dla szkół): F_DISSZ
Disneyland dla szkół! Bilety wstępu do Parku Disneyland Paris.
Bilety do Parku Disneyland są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.

Dla grup szkolnych organizujemy bilety wstępu do wielu atrakcji w Paryżu. Gwarantujemy bilety między innymi do paryskiego Parku Rozrywki - Disneyland Paris. Nasza oferta biletowa do Disneylandu to idealne rozwiązanie dla szkół, które organizują wycieczki dla grup młodzieżowych. Ułatwiamy kupno biletów w Paryżu, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych. Wycieczka szkolna zbiera się już przy wejściu do Disneylandu i może swobodnie rozpocząć zabawę w Parku Rozrywki w Paryżu. Zapewniamy bilety wstępu do Parku Disneyland Paris, ponieważ lubimy spełniać marzenia i wiemy, że każde dziecko, zarówno to młodsze jak i starsze marzy o spotkaniu ze sławną Myszką Miki i Kaczorem Donaldem i chciałoby, chociaż raz przeżyć niesamowitą przygodę w Parku Disneya. Tutaj można się pobawić i odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Bohaterowie kreskówek Disneya zapraszają do swojego królestwa na bajkową przygodę, która na zawsze pozostanie w pamięci.

Aby grupa mogła być zaliczona do dziecięcej, wiek dzieci nie może przekraczać 18 lat.
Przy grupie powyżej 20 dzieci, przyznawany jest 1 wstęp dla dorosłych gratis na każde 10 dzieci:
- 20 a 29: 2 wstępy dla dorosłych gratis
- 30 a 39: 3 wstępy dla dorosłych gratis
- 40 a 49: 4 wstępy dla dorosłych gratis

W Parku Disneyland Paris na grupy szkolne czekają bohaterowie z filmów Disneya oraz atrakcje z pięciu różnorodnych krain. Main Street - wprowadzająca do parku, żywo przeniesiona z końca XIX w. typowa ulica amerykańskiego, prowincjonalnego miasteczka. Salony, kowboje, tawerny, i wiele innych rekwizytów charakterystycznych dla tego okresu powoduje, że można poczuć się jej mieszkańcami. Stąd odchodzi kolejka do pozostałych krain parku. Adventureland - kraina przygody, gdzie można spotkać wielkich podróżników takich jak: Robinson Crusoe, Indiana Jones, czy Alladin oraz zwiedzić wyspę skarbów i dom piratów. Fantasyland - kraina bohaterów baśni - Śpiącej Królewny, Pinokia, Śnieżki, Piotrusia Pana i wielu innych. Polecamy pałac z tysiącem przepięknych lalek z całego świata. Discoveryland - kraina odkrywców i poszukiwaczy, idealne miejsce dla tych, którzy marzą o wielkich odkryciach i kosmicznych podróżach. Frontierland - kraina Dzikiego Zachodu z czasów gorączki złota. Główne jej atrakcje to zawrotne kolejki biegnące wśród indiańskich wiosek, kanionów i kopalń złota. W Disneyland Radzimy zaopatrzyć się w bezpłatne bilety Fast - pass, które pobierane są w specjalnych bramkach przy najbardziej obleganych atrakcjach. Otrzymuje się je wkładając do automatu swój bilet do parku. Na kartoniku fast - pass podana będzie godzina. Taki system ma za zadanie pomóc turystom najkorzystniej wykorzystać czas spędzony w Disneylandzie.

 

Informacje:
 
dojazd do Disneylandu czytaj dalej.....
godziny otwarcia Disneyland Paris czytaj dalej.....
jedzenie w Disneyland Paris czytaj dalej.......
ceny biletów do Disneylandu czytaj dalej......
warto wiedzieć o atrakcjach w Disney czytaj dalej......
Bilety do Disneyland Paris
Jak dojechać do Disneylandu ?
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Atrakcje Disneyland
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019