Sanktuaria Francji – 10 dni - kod:SFS

Nasza oferta

W cenie: - 9 noclegów w hotelu** w pok. 2-os. z łazienką - 9 śniadań kontynentalnych - autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie - opieka doświadczonego pilota – przewodnika Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Paryża.

Sanktuaria Francji - 10 dni Grupa liczy się od 25 osób. Cena zależy od ilości osób Pierwsza taryfa - od 25 do 34 osób. Druga taryfa - od 35 do 45 osób. Zapewniamy - jeden gratis przy grupach od 25 do 39 osób. - dwa gratisy przy grupach od 40 do 50 osób Dzień 1 Przylot do Paryża. Transfer z lotniska do hotelu. Czas wolny. Nocleg. Dzień 2 Po śniadaniu Wyspa la Cite. Katedra Notre-Dame. Dzielnica Łacińska, Sorbona, Pantheon, Ogród i Pałac Luksemburski. Kolacja. Wieczorem wieża Eiffel'a i rejs po Sekwanie. Nocleg. Dzień 3. Po śniadaniu udamy się do Kaplicy Cudownego Medalika, w której Matka Boska ukazała się św. Katarzynie Laboure. W godzinach popołudniowych cmentarz Pere Lachaise. Wersal i Luwr. Kolacja. Nocleg. Dzień 4. Po śniadaniu wyjazd w Dolinę Loary. Zobaczymy Close Luce - zameczek Leonarda da Vinci. Chambord, zamek Chenonceau. Kolacja. Nocleg. Dzień 5. Śniadanie. Wyjazd do Lourdes. Indywidualne nawiedzenie Sanktuarium. Kolacja. Nocleg. Dzień 6. Po śniadaniu nawiedzimy Sanktuarium Marii Panny. Odwiedzimy młyn de Boly, Grotę Objawień i źródło, z którego bije uzdrawiająca woda. Wieczorem nabożeństwo na Esplanadzie i procesja ze świecami. Kolacja. Nocleg. Dzień 7. Śniadanie. Zwiedzanie średniowiecznego Carcassonne. Nocleg. Kolacja. Dzień 8. Po śniadaniu wyjazd do La Salette, nawiedzimy Sanktuarium Płaczącej Madonny. W drodze do Nevers zatrzymamy się w Lyonie. Kolacja. Nocleg w okolicach Nevers. Dzień 9. Po śniadaniu zobaczymy kościół, w którym spoczywa Bernadetta Soubirous. W Paryżu zwiedzimy okolice wzgórza Montmartre. Kolacja. Nocleg. Dzień 10. Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Paryża.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015