Zwiedzanie Montmartre z przewodnikiem

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 3 godzinna wycieczka po Montmartrze
  • polskojęzyczny przewodnik
  • zwiedzanie Sacre Coeur z audio book

Zwiedzanie Montmartre z polskim przewodnikiem kod: F_M
We wtorki, środy, czwartki, piątki i w soboty jest najtaniej, przy podłączeniu do malej 6 - 8 osobowej grupy. Spotkanie z przewodnikiem w recepcji hotelu Ambassadeur  - 153 Rue Legendre, 75017 Paris.
W niedziele i poniedziałki  przewodnik przyjeżdża do Waszego hotelu w obrębie dwudziestu dzielnic Paryża.
Wycieczka po Montmartrze trwa około 3 godzin. Do dzielnicy Paryża dojeżdżamy paryskim metrem. Jest to okazja aby poznać Métropolitain - imponujący, wieloletni środek komunikacji publicznej, którym szczyci się Paryż. Metro w Paryżu działa od 1900 roku i jest jedną z najstarszych kolei na świecie. Podczas wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem poznaj urokliwą dzielnicę Paryża Montmartre. Zobacz jak przebiega wycieczka kliknij. Tour giude zaprowadzi do artystycznego centrum Paryża. Montmartre to ulubione miejsce bohemy, wybrana przez freelancerów dzielnica kreatywnych myśli i weny twórczej. Montmarte to najwyższe wzniesienie dzisiejszego Paryża. W trakcie spaceru, przewodnik przedstawi legendy sławnej dzielnicy i jej zabytki, opowie historie artystów związanych z Montmartre jak np.: A. Renoir, E. Degas i wielu innych. Jednym z symboli wzgórza jest biała bazylika Sacre Coeur. Kopuła Bazyliki, widoczna jest z wielu stron miasta, służy jako jeden z punków orientacyjnych Paryża. Aby poznać okolicę tourist guide zaprowadzi na Plac fu Tertre gdzie od lat toczy się handel obrazami i reprodukcjami. Przewodnik zabierze na ruchliwy bulwar położony u stóp wzgórza. Zobaczyć tutaj mnóstwo kawiarni, restauracyjek, kin i teatrzyków z lekkim repertuarem… . Do najbardziej kontrowersyjnych miejsc należy Plac Pigalle oraz pobliski Plac Blanche. Okolice Placu Pigalle od dawna cieszą się sławą siedliska rozpusty – to pełne kontrowersji miejsce do zobaczenia z naszym przewodnikiem. Najbardziej charakterystycznym i znanym miejscem na Placu Blanche kabaret Moulin Rouge.
Po wycieczce proponujemy kolację w restauracji La Crémaillère 1900 (opcja dodatkowo płatna ) w najwyższym punkcie Paryża, w sercu dzielnicy artystów Montmartre, na placu du Tertre. Przyjemną atmosferę zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque. Posiłek można spożyć w cieniu kasztanowców, w należącym do restauracji ogródku, jednym z piękniejszych w Paryżu. Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Wybraliśmy dla Państwa Menu Renoir  Przystawki (do wyboru): sałatka Hiszpańska (serca karczochów, papryka, szynka, chorizo)lub mus warzywny i papryka faszerowana tuńczykiem lub zupa cebulowa lub 6 ślimaków prosto z Burgundii. Danie główne(do wyboru): Skrzydełka i pałki marynowane w sosie grillowym lub wołowina (Bourguignon) po staroświecku Zapiekanka rybna w sosie z białym winem Domowy makaron z świeżą bazylią Deser (do wyboru): Bavarois - ciastko z musem malinowym Krem karmelowy (Crème Caramel) lub deska serów. Napoje: Kir, 1/4 czerwonego wina w dzbanku.
Na zakończenie naszego pięknego wieczoru proponujemy:
Spektakl w kabarecie Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna). Moulin Rouge to najsłynniejszy kabaret świata zobacz fragment kliknij Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a w trakcie przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris. Na scenie kabaretu pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan...  Ogromne wrażenie robią wspaniałe, kostiumy a także zmienna, bardzo nowoczesna scenografia. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku. Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019