Samochodem po Francji.

Strona główna > Transport w Paryżu, przewóz, transfery w Paryżu i we Francji. > Samochodem po Francji.

Zwiedzanie Paryża i jego atrakcyjnych zakątków jest bardzo absorbującym zajęciem i dla niejednej osoby już sama stolica jest wystarczającym celem do osiągnięcia. Pobyt w Paryżu niewątpliwie daje ogromną satysfakcję. My jednak nie poprzestajemy wyłącznie na Paryżu. W naszej ofercie odnaleźć można wycieczki w nieco odleglejsze tereny. Zwiedzamy francuską stolicę jej peryferia, ale również inne godne uwagi miejsca we Francji. Bogactwo tego kraju jest tak ogromne, że nie nietaktem byłoby poprzestać wyłącznie na Paryżu. Zachęcamy do podróżowania po Francji razem z nami. Na nieco dłuższą wyprawę czy też wyjazd poza granice Paryża i jego bliskie peryferia, proponujemy wynajem naszych aut wraz z kierowcami, którzy zadbają o komfort i przyjazną atmosferę w trakcie jazdy. Gwarantujemy transport spod hotelu w dowolnie wybrane miejsca. Nasza oferta przewiduje autobusowy transfer na przedmieścia Paryża i do wielu innych atrakcyjnych zakątków Francji. Oferujemy samochodową lub autokarową wycieczkę do podparyskich zamków. Naszymi autami z przyjemnością zawieziemy w dolinę rzeki Loary słynącej z przepięknych zamków wybudowanych nad jej brzegami. Nasze autobusy znakomicie sprawdzają się na wielogodzinnych wycieczkach. Wynajętymi pojazdami zawieziemy w dowolnie wybrany kierunek Francji. Zachęcimy do zwiedzania podparyskich Parków rozrywki: Disneyland, Asterix. Zwiedzanie Szampanii, Opactwa Mont Saint Michel, miejscowości położonych nad Sekwaną czy też normandzkich miasteczek: Giverny, Rouen i wielu innych. Takie podróże pozwolą poznać Francję z zupełnie innej strony i dowiedzieć się wielu interesujących faktów o tym pięknym kraju. Dbając o wygodę proponujemy wynajem samochodów osobowych lub turystycznych autobusów przeznaczonych dla grup zorganizowanych. Oprócz planowych wycieczek, wypożyczamy swoje pojazdy z kierowcami na samodzielne wyjazdy turystów w wybrane miejsca we Francji. Aby uatrakcyjnić przejazd grupom, oferujemy usługi miejscowych przewodników. Dla indywidualnych turystów przygotowujemy urządzenia audio guide.

Zamki nad Loarą: Clos Lucé, Chambord i Chenonceau
 
 • wycieczka w Dolinę Loary z przewodnikiem
 • bilety wstępu do trzech zamków
 • transport
Transfer z lotniska w Nicei do hotelu
 
 • transfer z lotniska w Nicei do hotelu w Nicei
Transfer z hotelu w Nicei na lotnisko
 
 • transfer z hotelu w Nicei na lotnisko
Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę w Dolinę Loary
 
 • wynajem samochodów osobowych lub autokarów na wycieczkę do zamków Loary
 • transfery grupowe lub indywidualne
 • polskojęzyczny kierowca
Cena od: 266 PLN
Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Mont Saint Michel
 
 • transfer na wycieczkę do sanktuarium na wzgórzu Mont Saint Michel
 • polskojęzyczny kierowca
 • transfery grupowe lub indywidualne
Cena od: 356 PLN
Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Rouen i Giverny
 
 • wycieczki do Rouen i Giverny
 • transfery grupowe lub indywidualne
 • polskojęzyczny kierowca
Cena od: 257 PLN

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015