Paryż Dwóch Wysp+kolacja w Nos Ancêtres les Gaulois

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • trzy godzinna piesza wycieczka do Dwóch Wysp Paryża: La Cité i Świętego Ludwika z polskojęzycznym przewodnikiem
  • przejazd paryską koleją podziemną Métropolitain (2 bilety)
  • po zwiedzaniu Dwóch Wysp kolacja w galijskim stylu w restauracji Nos Ancêtres les Gaulois 

Paryż Dwóch Wysp+kolacja w Nos Ancêtres les Gaulois-KG2
Termin wycieczki z przewodnikiem i kolacji ustalany z klientem.
 
Razem z nami atrakcyjna wycieczka po Paryżu Dwóch Wysp. Łączymy aktywne zwiedzanie Paryża z odrobiną relaksu i przyjemności. Na pieszą wycieczkę do Dwóch Wysp Paryża: La Cité i Świętego Ludwika zabierze licencjonowany tour guide. Na Wyspie zobaczmy Katedrę Notre-Dame, Centrum Pompidou, Pałac Sprawiedliwości i wiele innych godnych odwiedzenia miejsc. Znajdziemy tu także przepiękny paryski deptak, miejsce które rozsławili francuscy Romeo i Julia. Nazwano ich Abelardem i Heloizą. Miejsce ich śmierci jest teraz miejscem pielgrzymek zakochanych turystów z całego świata. Polskojęzyczny przewodnik zaprowadzi w najciekawsze miejsca w wybranej części Paryża, opowie o zwiedzanych atrakcjach i przedstawi historię Paryża. W ramach wycieczki Paryż Dwóch Wysp z z przewodnikiem, zobaczymy również paryskie metro. Turyści przejadą się paryską koleją podziemną i będą mieli przyjemność poznać ten imponujący, wieloletni środek komunikacji publicznej, którym szczyci się Paryż (w ofercie 2 bilety na przejazd metrem). Tuż po 3 godzinnej wycieczce z przewodnikiem, udamy się na kolację do jednej z najpopularniejszych restauracji w Paryżu Nos Ancetres les Gaulois. Do wnętrza restauracji prowadzą małe oryginalne drzwi XVI- wiecznego budynku, które dawniej prowadziły do piwnicy kościoła. Po przekroczeniu progu restauracji od razu odczuwa się atmosferę sprzed wieków. Tutaj zjemy wyjątkowo smaczny posiłek który z pewnością dawno temu zajadali również wyjątkowi przodkowie Galowie.
Menu- Nasi przodkowie Galowie: 
- Kosz warzyw
- Przystawki do woli: mięso wieprzowe, sałatki, wędliny
- Mięso z grilla do wyboru: szaszłyk z wołowiny, szaszłyki z jagnięciny, szaszłyk z kaczki, baranina, kotleciki jagnięce, steki
- Warzywa: ziemniaki lub ratatouille
- Deska serów
- Kosz świeżych owoców
- Deser
-Wino Corbières lub z beczki według uznania

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019