Paryż Dwóch Wysp + kolacja w Le Procope + Lido

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • Trzy godzinna piesza wycieczka do Dwóch Wysp Paryża: La Cité i Świętego Ludwika z polskojęzycznym przewodnikiem
  • kolacja w Le Procope
  • spektakl w kabarecie Lido
  • lampka szampana w zestawie w Lido
  • przedstawienie rozpocznie się o g. 23:00

Paryż Dwóch Wysp + kolacja w Le Procope + Lido - kod: KP3
 
Termin wycieczki z przewodnikiem, kolacji i spektaklu ustalany z klientem.
 
Odkrywamy Paryż podczas 3 godzinnej pieszej wycieczki do Dwóch Wysp: La Cité i Świętego Ludwika. Do zabytkowego centrum Paryża z Katedrą Notre-Dame czy Centrum Pompidou zaprowadzani polskojęzyczny przewodnik. Z licencjonowanym tour guide dowiedzieć się można wielu interesujących i ważnych informacji o historii Paryża i jego mieszkańców. Nasi przewodnicy to kompetentni i doświadczeni profesjonaliści, którzy zawsze służą pomocą i fachowymi poradami. Przewodnik zapozna z architekturą, zabytkami i historią Wysp. Następnie, tuż po zwiedzaniu, udajemy się na kolację w samym sercu "Quartier Latin", do słynnej restauracji Le Procope. Wyjątkowo smaczne menu przyciąga tutaj wielbicieli francuskiej kuchni z całego świata. Po kulinarnej atrakcji przeniesiemy się wprost do magicznego miejsca aby obejrzeć niesamowite show – rewię w kabarecie Lido (g. 23:00). Piękne tancerki, utalentowani artyści, muzyka, różnorodne kostiumy, pióra, cekiny, wielobarwność uczynią wieczór w Lido niezapomnianym przeżyciem. Przy lampce francuskiego szampana będzie można podziwiać występy na scenie kabaretu. Obejrzycie radosny spektakl odtworzony z ogromnym rozmachem i profesjonalizmem.
Menu w restauracji PROCOP: Menu ROHAN Przystawki (do wyboru): Tatar z łososia szkockiego z sosem koperkowym i z zielonej cytryny. Wykwintna mieszanka salat: sałata zielona, roszpunka, rokietta siewna, sałata „liść dębowy” i warzywa w płatkach parmezanu. 6 ślimaków burgundzkich, w wykwintnym maśle na czosnku. Zapiekanka cebulowa „Odéon”. Danie główne (do wyboru): Pieczony filet rybny z barweny (tzw. Kurek czerwony) ziemniaki ”puchowe” z bazylią. Filet z bocznej części głowy wołowej „ Joue de Boeuf”, duszony w marchewce aromatyzowanej kolendrą Potrawka z drobiu na winie „d’Arbois”, z ziemniakami, „Grenaille” (luksusowa odmiana bretońska) garnirowanymi szczypiorkiem Deser (do wyboru): Krem z białego twarożku homogenizowanego w przecierze i z syropem z owoców malin. „Crem brulé” z wanilią karmelizowaną w kryształach cukru brunatnego (nierafinowanego) Kawałek ciasta, receptury neapolitańskiej Wino - 25cl Côtes du Rhône Reserve Woda mineralna lub gazowana. Kawa.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019