Panorama + kolacja na statku i spektakl w Lido

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • kolacja na statku Bateaux Parisiens
  • panorama Paryża z audio-guidem
  • spektakl z lampka szampana w Lido

Panorama + kolacja na statku i spektakl w Lido - kod: F_WS4
Kolacja na statku Bateaux Parisiens podczas rejsu, Panorama Paryża z audio guidem, oraz spektakl z lampka Szampana w kabarecie Lido.
Termin kolacji i spektaklu ustalany z klientem.
Samochodowa lub autokarowa panorama Paryża, a następnie kolacja na statku i rejs po Sekwanie. Podczas smacznej kolacji na pokładzie statku, przepływamy pod 15 mostami i podziwiamy najpiękniejsze zabytki miasta, z perspektywy Sekwany. Przed kolacją dla turystów organizowana jest samochodowa Panorama Paryża. Polskojęzyczni kierowcy i przewodnicy będą towarzyszyć w trakcie wycieczki po Paryżu. Objazdowa wycieczka to bardzo interesujący sposób poznania Paryża. Nasi kierowcy zabiorą w najciekawsze miejsca i dzielnice. Przewidujemy również postoje, w trakcie których będzie można na chwilę zatrzymać się i bliżej poznać wybrane atrakcje.

Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi są wliczone w cenę przewozu. Tak wspaniale rozpoczęty wieczór, kończymy wizytą w paryskim kabarecie. Odwiedzamy Lido – jeden z najbardziej eleganckich kabaretów w Paryżu. Popijając francuskiego szampana turyści obejrzą wspaniałe przedstawienie. Barwne dekoracje, pełna fantazji choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania - takie atrakcje można odnaleźć w Lido. Wszystko musi olśniewać i zachwycać.

SERVICE ETOILE - Centralne miejsca na pokładzie z widokiem na panoramę miasta. Dla klientów indywidualnych, do 10 osób - wybór dań na miejscu z karty. Dla klientów w grupie, powyżej 10 osób - jednakowe menu wybrane dla całej grupy. Przekąski zimne lub gorące (do wyboru): Lekki krem ze szparagów, gotowany homar. Wędzony płat łososia, pure z ziemniaków. Foie gras z kaczki, z kurkami w migdałach, pieprzowe galaretki. Gambas: Black Tiger w marynacie z oliwy z oliwek i cytryny, warzywa i trufle. Danie główne (do wyboru): Filet z leszcza gotowany - danie z Grenoble: Riwiera. Sztuka wołowiny: Angus, przysmażana szalotka w sosie Bordelaise. Pierś z kaczki à la plancha, kukurydza, sos Bigarade. Grenadine z cielęciny na parze w naturalnym soku szałwiowym. Szef kuchni oferuje sezonowo bogaty asortyment sosów i dodatków (makarony, ryże, frytki, ziemniaki) Deser(do wyboru): Marcellin rafinowane, mesclun sałatkowe, prażone orzeszki pinii. w Service Etoile lub w Select: zamiast deseru lub jako dodatek zakupić można w cenie 5 € TTC Naleśniki Suzette z masłem malinowym . Crousti - Bato, praliny czekoladowe z orzeszkami laskowymi. Parfait z kandyzowanymi owocami w syropie z mrożonych czerwonych owoców. Morela Melba, migdały w karmelu. Wino(do wyboru): Jedna butelka dla trzech osób. Vin de Pays d'Oc Chardonnay. Médoc. Woda mineralna, kawa.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019