Panorama + kolacja na statku i spektakl w Lido

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • kolacja na statku Bateaux Parisiens
  • panorama Paryża z audio-guidem
  • spektakl z lampka szampana w Lido

Panorama + kolacja na statku i spektakl w Lido - kod: F_WS4
Kolacja na statku Bateaux Parisiens podczas rejsu, Panorama Paryża z audio guidem, oraz spektakl z lampka Szampana w kabarecie Lido.
Termin kolacji i spektaklu ustalany z klientem.
Samochodowa lub autokarowa panorama Paryża, a następnie kolacja na statku i rejs po Sekwanie. Podczas smacznej kolacji na pokładzie statku, przepływamy pod 15 mostami i podziwiamy najpiękniejsze zabytki miasta, z perspektywy Sekwany. Przed kolacją dla turystów organizowana jest samochodowa Panorama Paryża. Polskojęzyczni kierowcy i przewodnicy będą towarzyszyć w trakcie wycieczki po Paryżu. Objazdowa wycieczka to bardzo interesujący sposób poznania Paryża. Nasi kierowcy zabiorą w najciekawsze miejsca i dzielnice. Przewidujemy również postoje, w trakcie których będzie można na chwilę zatrzymać się i bliżej poznać wybrane atrakcje.

Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi są wliczone w cenę przewozu. Tak wspaniale rozpoczęty wieczór, kończymy wizytą w paryskim kabarecie. Odwiedzamy Lido – jeden z najbardziej eleganckich kabaretów w Paryżu. Popijając francuskiego szampana turyści obejrzą wspaniałe przedstawienie. Barwne dekoracje, pełna fantazji choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania - takie atrakcje można odnaleźć w Lido. Wszystko musi olśniewać i zachwycać.

SERVICE ETOILE - Centralne miejsca na pokładzie z widokiem na panoramę miasta. Dla klientów indywidualnych, do 10 osób - wybór dań na miejscu z karty. Dla klientów w grupie, powyżej 10 osób - jednakowe menu wybrane dla całej grupy. Przekąski zimne lub gorące (do wyboru): Lekki krem ze szparagów, gotowany homar. Wędzony płat łososia, pure z ziemniaków. Foie gras z kaczki, z kurkami w migdałach, pieprzowe galaretki. Gambas: Black Tiger w marynacie z oliwy z oliwek i cytryny, warzywa i trufle. Danie główne (do wyboru): Filet z leszcza gotowany - danie z Grenoble: Riwiera. Sztuka wołowiny: Angus, przysmażana szalotka w sosie Bordelaise. Pierś z kaczki à la plancha, kukurydza, sos Bigarade. Grenadine z cielęciny na parze w naturalnym soku szałwiowym. Szef kuchni oferuje sezonowo bogaty asortyment sosów i dodatków (makarony, ryże, frytki, ziemniaki) Deser(do wyboru): Marcellin rafinowane, mesclun sałatkowe, prażone orzeszki pinii. w Service Etoile lub w Select: zamiast deseru lub jako dodatek zakupić można w cenie 5 € TTC Naleśniki Suzette z masłem malinowym . Crousti - Bato, praliny czekoladowe z orzeszkami laskowymi. Parfait z kandyzowanymi owocami w syropie z mrożonych czerwonych owoców. Morela Melba, migdały w karmelu. Wino(do wyboru): Jedna butelka dla trzech osób. Vin de Pays d'Oc Chardonnay. Médoc. Woda mineralna, kawa.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015