Panorama Paryża i kolacja na wieży Eiffela

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer samochodem pod wieżę Eiffela
  • kolacja w restauracji 58 Tour Eiffel
  • przed kolacją samochodowa Panorama Paryża z przewodnikiem
  • City Tour Paris umożliwi bliższe poznanie miasta i dotarcie do najciekawszych miejsc
  • realizujemy przewozy z polskojęzycznym kierowcą
Menu dla klientów w grupie, powyżej 10 osób - 18:30 na zapytanie jednakowe menu dla całej grupy

Panorama Paryża i kolacja na wieży Eiffela - kod: WW2
Termin ustalany z klientem.

Panorama Paryża i kolacja na wieży Eiffela
Wyjątkowa kolacja w wyjątkowym miejscu czyli wieczór w restauracji 58 Tour Eiffel. Tutaj smacznie zjemy i będziemy podziwiać piękno miasta w wysokości 1 piętra wieży Eiffel. Zanim jednak dotrzemy na tą wyjątkową budowlę odbędziemy samochodową podróż po Paryżu. Trzy godzinna panorama miasta z przewodnikiem to wyjątkowy sposób poznania miasta. Z naszymi przewodnikami turyści poznają Paryż, jego architekturę, zabytki oraz wyjątkowy klimat stolicy. Doświadczeni piloci wycieczek zawiozą w najciekawsze okolice i dzielnice w Paryżu. Po wycieczce samochodowej wjedziemy na I poziom wieży Eiffela na kolację do restauracji (wejście do restauracji od strony Avenue Eiffel - północną odnogą wieży). Rozkoszując się pięknym widokiem Paryża rozpoczniemy smakowanie francuskich potraw. Szefowie kuchni zaproponują najpopularniejsze francuskie przysmaki i zaoferują degustację tradycyjnych napojów, musujących win oraz wielu innych smaczności. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi są wliczone w cenę przewozu.

Menu Opera
- serwowane w godzinach: 18:30-21:00, dla klientów indywidualnych, do 10 osób.
Wybór dań na miejscu Zakupiony bilet ważny jest tylko na wskazany dzień i godzinę. Nie może być kopiowany, odsprzedawany, nie podlega zwrotowi lub wymianie. W przypadku zagubienia lub kradzieży, bilet nie podlega zwrotowi. Do zakupionego biletu, nie można wnosić żadnych roszczeń lub ubiegać się o odszkodowanie w przypadku zaistnienia siły wyższej lub zdarzenia losowego, które mogłyby zakłócić prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Istnieje możliwość całkowitego lub częściowego zamknięcia obiektu dla publiczności, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (mróz, wiatr, śnieg lub decyzje Władz publicznych).

MENU 2014-2015

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019