Paryż dla samodzielnych

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z i na lotnisko CDG lub BVA
  • wycieczka samochodowa  po Paryżu
  • bilety: na rejs po Sekwanie i do Luwru
  • bilety: do Grevin i muzeum perfum
  • audio-guide w języku polskim
  • obsługa w języku polskim

Paryż dla samodzielnych: F_PBS
Pakiet turystyczny dla samodzielnych turystów w Paryżu.
Bilety na rejs po Sekwanie, do Luwru, muzeum Grevin i Fragonard są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy. Transfery w ustalonym wcześniej terminie.
 
Wyjątkowy pakiet turystyczny dla samodzielnych turystów, którzy planują pobyt w Paryżu we własnym zakresie. Paryż to miasto przyjazne dla zwiedzających. W ramach pakietu Paryż dla samodzielnych będziemy mogli skorzystać z biletów wstępu do wybranych atrakcji turystycznych, audio guide do Luwru. Audio guide zostały przygotowane we współpracy z profesjonalnymi przewodnikami. Zrealizujemy też transfer z lotnisk Charles de Gaule - CDG lub Beauvais do hotelu i z hotelu na lotnisko z panoramą Paryża po przylocie. Zachęcamy do zakupienia dodatkowo karty muzealnej dzięki której, bez kolejek do kas, dostaniemy się do najciekawszych obiektów muzealnych w Paryżu i regionie paryskim.
 
Informacje:
- realizacja pakietu - codziennie. Realizacja pieszo lub metrem we własnym zakresie
- ceny pakietu obowiązują dla min. 2 osób
- bilety, audio-guide i bilety dostarcza kierowca w dniu przylotu, obowiazkowy zwrot audio-guide w dniu wylotu.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019