5 dni - Wycieczka do Disneylandu i Paryża - dojazd własny - kod: 5_PARKI

Nasza oferta

Cena pięciodniowej wycieczki z własnym dojazdem do parków rozrywki w Paryżu zawiera:

  • 4 noclegi w hotelu***  ze śniadaniami (IBIS, B&B)
  •  bilet wstępu do parku Disneyland
  •  bilet wstępu do parku Walt Disney Studios
  •  bilet wstępu do parku Asterix*  
  • dwugodzinną samochodową panoramę Paryża z komentarzem audio
  • opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu
  • ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA
  • taksę klimatyczną w hotelu 
Uwaga: Wycieczki organizujemy od 2 osób. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
Nie ma jakichkolwiek obowiązkowych dopłat za wyżej wymienione świadczenia  na miejscu. *W dniach kiedy park Asterix jest nieczynny  zamieniony jest bilet do parku La Villette. Ze względu na częste zmiany cen biletów lotniczych i braku potwierdzenia wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji - ostateczny koszt wycieczki może ulec zmianie. 

5 dniowa wycieczka do Disneylandu i Asteriksa  - dojazd własny. Kod: 5_PARKI
 Wyjazd do krainy Disneya i paryskiego Asterix pozwoli naszym klientom spędzić pełne radości i zabawy dni. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy szalonych karuzel, dzieci marzące o pamiątkowym zdjęciu z Kaczorem Donaldem, a także Ci, którzy chcą spełnić sny swoich pociech, a samemu poprzestać na filiżance kawy i ciastku. Bilety do Disneyland i Asterixa lub w okresie , w którym jest zamknięty do parku La Villette, do  sferycznego kina Geode, do podwodnej lodzi   dojazdy, ceny, rezerwacje – wizja organizacji takiego wypadu może zniechęcać, dlatego powierz go zaufanemu biuru podróży Lekier. Polecamy zapoznać się z przygotowanym przez nas FAQ, w którym odpowiadamy na pytania, jakie są ceny posiłków w restauracjach i kawiarniach, a także dajemy szereg wskazówek na uniknięcie kolejek do kas i atrakcji we francuskich parkach rozrywki. 
 
Dzień 1
Przylot do Paryża. Transfer do hotelu (dodatkowo płatna opcja). Nocleg.
Aby wprowadzić się w wyjątkowy klimat Paryża, proponujemy samochodowy objazd połączony z Panoramą miasta (wliczony w cenę wycieczki). Trasa panoramicznej wycieczki prowadzi drogą Napoleona od Łuku Triumfalnego, przez Pola Elizejskie do Placu Concorde. Przejeżdżamy obok Pałacu Sprawiedliwości, obok Conciergerie i gmachu paryskiej Opery Garnier. Podczas City Tour Paryż docieramy również do Pałacu Inwalidów, Placu Trocadero i wieży Eiffel. W trakcie samochodowej panoramy miasta robimy przystanki w pobliżu najważniejszych obiektów turystycznych. Zatrzymujemy się, aby lepiej przyjrzeć się francuskim zabytkom i zrobić zdjęcia. Opowieści o francuskiej stolicy, jej historii i wiele ciekawych anegdot z pewnością umilą czas. W zależności od godzin przylotów do Paryża  i wylotów z Paryża,  City Tour organizujemy pierwszego lub ostatniego dnia pobytu.

Dzień 2 
Śniadanie w hotelu. Bilet do parku Disneyland
(wliczony w cenę wycieczki). Rano transfer (dodatkowo płatna opcja) do parku rozrywki Disneyland Paris. W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane. Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Space Mountain: Mission! Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. 36-metrowe działo pochodzi ze świata wykreowanego przez Juliusza Verne. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z laseru zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups) i do Labiryntu Alicji (Alice's Curious Labyrinth). Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy. Jeżeli chcesz zakończyć dzień mocnym akcentem, obejrzyj zapierający dech w piersi pokaz Disney Dreams. Uciekający cień Piotrusia Pana odwiedzi wiele światów z uniwersum Disneya, a kolorowe światła, fajerwerki, fontanny i buchający ogień tworzą magiczną atmosferę. (tekst Sara - warto w Paryżu)
Zobacz wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść w Disneylandzie.
Są one podzielone na trzy kategorie cenowe. Naleśnika z nutellą możemy kupić za niecałe 4 euro, lody od 3.5 euro, a zestawy obiadowe od około 15 euro wzwyż. Z jednej strony każdy powinien znaleźć coś na swoją kieszeń, z drugiej warto pamiętać, że na teren Disneylandu można przynosić swoje własne jedzenie i picie, co polecamy szczególnie przy mocno ograniczonym budżecie. Transfer z parku Disneyland do hotelu (dodatkowo płatna opcja). Nocleg.
 
Dzień 3
Śniadanie w hotelu.
Bilet do parku Asterix (wliczony w cenę wycieczki). Rano transfer (dodatkowo płatna opcja) do parku rozrywki Asterix . Wielbiciele mocnych wrażeń będą zachwyceni atrakcjami, jakie znajdują się w Parku Asterix. Do najlepszych roller coasterów należy z pewnością Ozyrys, kolejka nawiązująca do starożytnego Egiptu. Zawrotna prędkość, nagłe skręty, pętle i brak podłoża pod stopami, czynią z Ozyrysa numer jeden parku dla większości gości. Kolejną atrakcją jest Piorun Zeusa – Tonnere de Zeus, czyli największy drewniany roller coaster z Europie. Jest bardzo szybki, aż wagoniki kolejki trzęsą się na zakrętach. Goudurix jest górską kolejką z 7 pętlami i bardzo miesza w głowie. Koń Trojański – La cheval de Troie, jest platformą, która buja się z dołu do góry w dość szybkim tempie. Dla mniej odważnych dobrym rozwiązaniem będzie Ikar – Le Vol d'Icare, mniejszy roller coaster, dostarczający dobrą zabawę i odrobinę napięcia. Ciekawą atrakcją jest Hydra, której wagoniki kręcą się wokół własnej osi na trzy różne sposoby. Park Asterix posiada również wodne atrakcje. Do najciekawszych należy Romus i Rapidus, spływ rwącą rzeką, który porwie każdego. Menhir Express i Grand Splatch zmoczą cię od stóp do głów. Atrakcjami dla najmłodszych gości są Enigmatix, Aerodynamix, Lavomatix i Hydrolix, ich rozmiar i tempo dostosowane są do małych dzieci. Wspólną rozrywką dla całej rodziny będzie zjazd La Traxe du Hourra, przepłynięcie rzeczki w La Riviere d'Elis i obracające się kociołki Les Chaudrons. Dla chwili wytchnienia warto udać się na pokaz tresury delfinów. Trwa on około 20 minut, w czasie których delfiny skaczą, czy odbijają piłkę w rytm muzyki. Innym ciekawym pokazem jest spektakl o kradzieży „Mona Lizy”. Możesz się także przyjrzeć szkoleniu rzymskiego legionu, w trakcie którego 8 aktorów wykonuje rozmaite akrobacje cyrkowe. Oba pokazy trwają po 30 minut. Gratką dla dzieci i wiernych fanów komiksu będzie wioska Galów, gdzie można spotkać Asterixa, Obelixa, Panoramixa, Falbalę i innych mieszkańców osady. Atrakcje parku są różnorodne i z pewnością każdy gość znajdzie coś dla siebie. (tekst Sara - warto w Paryżu) . Transfer z parku Asterix do hotelu (dodatkowo płatna opcja). Nocleg.
 
Park Asterix czynny jest od maja do września, z przerwami. Pobyt w  parku Asterix, gdy jest zamknięty zamieniamy na pobyt w  parku La Villette ze wstępem do łodzi podwodnej i sferycznego kina la Geode. Park la Villette to największy w Europie  kompleks naukowo - edukacyjny. Na trzech poziomach znajdują się stałe ekspozycje związane z matematyką, fizyką, techniką i astronomią. Osobna część przeznaczona jest dla dzieci, które poprzez zabawę mogą zgłębiać tajniki otaczającego świata. Centrum obejmuje także planetarium, akwarium, bibliotekę i tereny rekreacyjne. Na terenie parku  wystawiona jest francuska łódź podwodna L`Argonaute. Okręt w okresie swojej służby dziesięciokrotnie opłynął ziemię. W 1989 roku, ważąca 400 ton jednostka została przetransportowana do parku i udostępniona dla zwiedzających jako muzeum. Do atrakcji parku de la Villette należy La GEODE - to sala kinowa, zbudowana w kształcie kuli i z zewnątrz pokryta ponad 6 tysiącami wypolerowanych, stalowych płytek. Wewnątrz znajduje się kino ze sferycznym ekranem o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Zobaczymy  tu specjalnie przygotowany  film o tematyce przyrodniczej lub naukowej.  
Dzień 4 
Śniadanie w hotelu.
Bilet do parku Walt Disney Studios (wliczony w cenę wycieczki). Rano transfer do parku rozrywki (dodatkowo płatna opcja).  Parku Walt Disney Studios. Po wspanialej zabawie w Disneyland Park i Asterix zapraszamy do Walt Disney Studios  do  świata magii filmów Disneya. Park Walt Disney Studios podzielony jest na 4 strefy, przedstawiające powstawanie różnego typu filmów. W Akademii Filmów Disneya można poznać tajniki powstawania słynnych kreskówek, tuz obok dwie atrakcje dla młodszych turystów - mały rollercoaster z Nemo i wyścigi aut. W Walt Disney Studios przeniesiesz się  wprost na plan filmowy, gdzie czekają niezwykłe przygody, mrożące krew w żyłach sceny, brawurowe pokazy kaskaderskie, sceny z filmów akcji i powstawanie efektów specjalnych  filmów. jak Armageddon. Szczególnie polecamy wizytę w Catastrophe Canyon - realistyczną inscenizacja wielkich katastrof i Tower of Terror – spada winda w tajemniczym hotelu, trzęsie się ziemia, wybucha ogień, potem potężna  powódź zalewa wszystko dookoła. Po chwili po zniszczeniach nie ma już śladu, cóż  to tylko czar kina! Transfer (dodatkowo płatna opcja) z parku Disneyland do hotelu. Nocleg.  
 
Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z hotelu do godz 11:00. Transfer z hotelu na lotnisko
(dodatkowo płatna opcja). Wylot.

Jesteśmy przekonani, że będzie to udana wycieczka lotnicza do Disneylandu i Asterixa. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Pobyt w Paryżu, w Disneylandzie, Asteriksie lub w La Villette będzie  dobrze przygotowany przez nasze polsko- francuskie biuro podroży i pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża oraz wspaniałą zabawę w podparyskich parkach rozrywki.

Uwaga: Wycieczki organizujemy od 2 osób. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia.
Nie ma jakichkolwiek obowiązkowych dopłat za wyżej wymienione świadczenia  na miejscu. Świadczenia OPCJONALNE (ale nie obowiązkowe), w programie wycieczki, są dodatkowo płatne w biurze podroży jeszcze w Polsce lub u przewodnika w Paryżu.  Ze względu na częste zmiany cen biletów lotniczych i braku potwierdzenia wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji - ostateczny koszt wycieczki może ulec zmianie.

 Zobacz też:
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść?
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku!

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015