Self-service Monte Carlo - gdzie tanio i dobrze zjeść w Paryżu

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > Self-service Monte Carlo - gdzie tanio i dobrze zjeść w Paryżu

Samoobsługowa restauracja położona tuż obok Łuku Triumfalnego. Doskonała lokalizacja pozwala na spożycie posiłku w typowo paryskiej atmosferze, bo stąd już niedaleko na słynne Champs Elisees. Turyści wybierają gotowe zestawy posiłków spośród prezentowanych na ladach. Przystawki to z reguły: świeże warzywa z sosami, sałatki. Dania główne: steki, ryby, makarony. Do tego serwowane są frytki, ryż, fasolka zielona i inne gotowane warzywa. Desery to najczęściej: lody, owoce, kremy. Do picia podawana jest woda z dystrybutora. Na miejscu można dokupić inne napoje typu cola, soki w cenie od 2 euro, lampkę wina w cenie od 2 euro, kawę za ok.3 euro. Chętni mogą udać się restauracji na pierwszym piętrze, gdzie potrawy są serwowane a'la carte. Latem można zjeść posiłek na werandzie, której duże okna wychodzą na Łuk Triumfalny. Restauracja przygotowana jest na jednorazowe przyjęcie 320 gości w obszernych, miłych salach. Proponowane dania mogą zaspokoić najwybredniejsze podniebienia. Szybki i profesjonalny serwis. Płatność na miejscu.

Tania restauracja (typu self service) Monte Carlo w Paryżu
 
  • obiad lub kolacja w restauracji paryskiej Monte Carlo
Cena od: 10 EUR
Kolacja Sylwestrowa w restauracji Monte Carlo - kod: MC_SYL
 
W cenie:
- kolacja sylwestrowa w restauracji Monte Carlo
w Paryżu opodal Pól Elizejskich (Champs Élysées)

Czytaj dalej
Cena od: 85 EUR

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019