Kolacja na statku podczas rejsu po Sekwanie

Nasza oferta

Cena zaiera:
  • kolacja na statku Bateaux Parisiens o 18:30 "Parisessentiel", podczas rejsu po Sekwanie trwającego 1h30.
 
Godzina spotkania i wejścia na statek 18:00. Statek odpływa z przystani u stóp Wieży Eiffela o godzinie 18:45, a wraca o 20:00.
 

Kolacja na statku podczas rejsu po Sekwanie: F_WS2
 Kolacja na pokładzie statku Bateaux Parisiens w trakcie rejsu po Sekwanie!
Termin ustalany z klientem.
 
 
Smaczna kolacja, wyjątkowy nastrój i idealne miejsce aby podziwiać pejzaż Paryża – takie wieczorne atrakcje otrzymasz w trakcie rejsu statkiem Bateaux Parisiens po Sekwanie. Wejdź na pokład Bateaux Parisiens i posmakuj Paryż. Na początek zjesz kolacje w paryskim stylu. Szefowie kuchni zaserwują specjały tradycyjnej francuskiej kuchni, a następnie spróbujesz wina prosto z francuskich winnic. Przy szumie Sekwany będziesz mógł podziwiać piękno wieczornego Paryża. Z pokładu statku Bateaux Parisiens Paryż jest przepiękny. Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci. Rejs po rzece Sekwana w Paryżu jest wspaniałą okazją do wyznań, wspomnień i deklaracji. Podczas romantycznej kolacji lub wieczornej zabawy ze znajomymi, przy muzyce na żywo, przepłyniesz pod 15 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany.
Statek Bateaux Parisiens odpływa o godz. 18:45 z przystani Port de la Bourdonnais przy moście d’Iena, u stop Wieży Eiffla. Już na samym początku rejsu możesz nacieszyć wzrok widokiem bogato oświetlonej, górującej nad Paryżem Wieży Eiffla. Kolejne paryskie pejzaże będą równie zachwycające. Wejdź na pokład Bateaux Parisiens i poznaj Paryż z perspektywy Sekwany.
Rejs spacerowym statkiem po Sekwanie trwa godzinę.
Parisessentiel o 18:30 - Centralne miejsca na pokładzie, z widokiem na panoramę miasta.
 
Dla klientów indywidualnych, do 15 osób - wybór dań na miejscu. Dla klientów w grupie, powyżej 15 osób - jednakowe menu wybrane dla całej grupy.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

ŚWIADCZENIA-ZAWARTE-W-POSZCZEGÓLNYCH-SERWISACH_

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015