Ekskluzywny dzien w Paryzu - Kod: F_TRIP

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • Lunch na wieży Eiffel
  • 2 godzinna wycieczka z przewodnikiem
  • Bilet na rejs po Sekwanie
  • Spektakl w kabarecie Lido 23h00  (ndz-czw)


  • Uwaga! Doplata 50 EUR - za spektakl o 21h00 i w pt., sb.

Ekskluzywny dzien w Paryzu - Kod: F_TRIP

Bilety na rejs po Sekwanie są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy. Wycieczka z przewodnikiem, lunch i spektakl w ustalonym wcześniej terminie.

Lunch na Wiezy Eiffel
Zapraszamy Państwa na wspaniały obiad w nietypowym miejscu... bo, na wieży Eiffela. Na pierwszym pietrze, mieści się restauracja 58 Tour Eiffel z widokiem na imponującą panoramę Paryża. Serwowane będą dania tradycyjnej kuchni francuskiej.
Proponowana formuła Menu z trzech dań:
Przystawka, danie główne i deser + napoje bezalkoholowe (o niskim procencie) lub jeden kieliszek wina oraz kawa z konsumpcją przy stoliku.
Dania wybieramy przy kontuarze kuchni i w piknikowym koszyku zanosimy je do stolika wskazanego nam wcześniej przez hostessę. Rezerwacja akceptowana dla maksimum 10 osób wyłącznie w porze lanczu.

 3 godziny z przewodnikiem
W trakcie 3 godzinnej wycieczki po Paryżu profesjonalny przewodnik oprowadzi po Polach Elizejskich, pokaże Wieżę Eiffel, Łuk Triumfalny i inne atrakcje. Zapewniamy usługi polskojęzycznych przewodników. Przewodnicy zabierają na zorganizowane wycieczki do najciekawszych miejsc w Paryżu, oraz w zdefiniowane przez turystów trasy i miejsca. Licencjonowany przewodnik pokaże alternatywne i niekonwencjonalne lokalizacje Paryża.

Spektakl w kabarecie Lido
Kabaret Lido de Paris –  tutaj obejrzysz zapierający dech w piersiach spektakl! Późnym wieczorem, o godzinie 23:00 Lido podnosi kurtynę i rozpoczyna taneczną, szaloną rewię! Na scenie kabaretu pojawiają się piękne tancerki, wszechobecne są pióra, cekiny, falbanki i bielizna… Atmosfera kabaretu Lido cieszy każdego. To po prostu magia. Barwne dekoracje, pełna fantazji choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania. Wszystko musi olśniewać i zachwycać. Oglądając rewię w Lido de Paris poczujesz się jakbyś był w innej, barwniejszej rzeczywistości. Przedstawienia kabaretu Lido przygotowywane są w iście amerykańskim stylu z wielkim rozmachem przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki. Dodatkową atrakcją jest możliwość potańczenia na wspaniałym parkiecie przy akompaniamencie orkiestry kabaretu Lido.
W Lido odkryjesz, że mit Paryża - szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu - nie jest wyłącznie mitem, a faktem. W kabarecie Lido de Paris zobaczysz jak wygląda prawdziwy, nocny Paryż.

Lido zaprasza na taneczną rewię. To będzie szalony, paryski wieczór!


Rejs po Sekwanie - Bateaux Parisiens

 

Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.

Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.
Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00

 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019