Wszysto wliczone, parki rozrywki - przeloty z Warszawy

Nasza oferta

Cena obejmuje

 • przelot Warszawa - Paryż - Warszawa
 • 7 noclegów  w hotelu***  ze śniadaniami (Ibis, Balladins)
 • transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
 • bilety RER lub metra na dojazd do centrum Paryża podczas pobytu
 • 1 obiadokolacja
 • bilet do Luwru z audio przewodnikiem i mapa
 • bilet do Wersalu z transferem samochodem lub metrem
 • audio przewodnik do Notre Dame i Bazyliki Sacre Coeur z mapa
 • bilet do muzeum figur woskowych Grevin
 • bilet na rejs statkiem po Sekwanie
 • obiad na wieży Eiffel wraz z biletem wstępu
 • miejscowy przewodnik na zwiedzanie historycznego Paryża
 • miejscowy przewodnik na zwiedzanie Montmartru
 • miejscowy przewodnik na zwiedzanie "Elegancki Paryż"
 • 2 bilety wstępu do parku Disneyland i Walt Disney Studio
 • transfery do parku Disneyland i do parku Asterix
 • bilet wstępu do parku Asterix lub bilet do parku la Villette, kina sferycznego i do łodzi podwodnej  
 • opieka francusko-polskiego biura w czasie pobytu
 • ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

APL8_PARKIWAW
Tydzień w parkach rozrywki i w Paryżu - wszystko wliczone w cenę wycieczki. Zapewniamy przelot samolotem  Warszawa - Paryż - Warszawa, transfery z i na lotnisko, transfery i bilety wstępów do parków rozrywki, hotel i przewodnika.  Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele. Hotele w naszych samolotowych wycieczkach do Paryża położone są w odległości 200 - 300 metrów od stacji metra, przystanku tramwajowego lub RER z łatwym dojazdem do najważniejszych paryskich atrakcji. Zobacz proponowane przez nas hotele w Paryżu Campanile GennevilliersIbis Saint Gratien lub Ibis Epinay. Oferujemy w pełni wyposażone komfortowe pokoje i śniadania bufetowe. 
 
Program wycieczki z Warszawy do Paryża i parków rozrywki :
Dzień 1

Przylot do Paryża z Warszawy. Transfer do hotelu.  Zakwaterowanie. Nocleg.

 
Dzień 2 
Śniadanie w hotelu. Transfer do parku rozrywki Disneyland Paris. W parku Disneyland każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi przeżyją prawdziwą przygodę wśród ulubionych bohaterów Disneya, a dorośli obudzą w sobie dziecko. Atrakcje są bardzo różnorodne i dostosowane do upodobań każdego gościa parku. Jeżeli masz swojego ulubionego bohatera lub film animowany, warto odwiedzić atrakcje z nimi związane. Jesteś fanem kolejek i roller coasterów? Nie możesz przegapić Space Mountain: Mission! Zawrotna prędkość w ciemności, nagłe skręty i działo wystrzeliwujące wagoniki kolejki, dostarczą ci potężnej dawki adrenaliny. 36-metrowe działo pochodzi ze świata wykreowanego przez Juliusza Verne. Kolejką nie mogą jeździć dzieci poniżej 10 roku życia, kobiety w ciąży i osoby z problemami zdrowotnymi. Buzz Lightyear Laser Blast to świetna zabawa dla całej rodziny. Pomóż Buzzowi pokonać Zurga! Wskakuj na pokład i strzelaj z laseru zdobywając punkty przy każdym celnym strzale. Rejs w świecie Piratów z Karaibów zapewni wiele cudownych wspomnień. Kolejka Big Thunder Mountain jest kolejnym przystankiem dla żądnych wrażeń. Przejażdżka tunelami górniczymi, liczne zakręty i droga przez rzekę są doznaniami nie do zatarcia. Następnie udaj się do świata Indiany Jones'a. Roller coaster Indiana Jones and the Temple of Peril wzburzy twoją krew. Jeżeli jesteś fanem Alicji w krainie czarów, musisz wybrać się na filiżanki Szalonego Kapelusznika (Mad Hatter's Tea Cups) i do Labiryntu Alicji (Alice's Curious Labyrinth). Lot z Piotrusiem Panem (Peter Pan's Flight) zabierze cię do Nibylandii i z pewnością nie będziesz chciał z niej wracać. Warto zrobić przerwę w zwiedzaniu i obejrzeć widowiskową paradę Disney Magic on Parade (17:30 główna aleja koło zamku). Ulubieni bohaterowie z filmów Disneya porwą cię do wspólnej zabawy. Jeżeli chcesz zakończyć dzień mocnym akcentem, obejrzyj zapierający dech w piersi pokaz Disney Dreams. Uciekający cień Piotrusia Pana odwiedzi wiele światów z uniwersum Disneya, a kolorowe światła, fajerwerki, fontanny i buchający ogień tworzą magiczną atmosferę. (tekst Sara - warto w Paryżu) . Transfer z parku Disneyland do hotelu. Nocleg.
 
Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Rano transfer do parku rozrywki Asterix. Wielbiciele mocnych wrażeń będą zachwyceni atrakcjami, jakie znajdują się w Parku Asterix. Do najlepszych roller coasterów należy z pewnością Ozyrys, kolejka nawiązująca do starożytnego Egiptu. Zawrotna prędkość, nagłe skręty, pętle i brak podłoża pod stopami, czynią z Ozyrysa numer jeden parku dla większości gości. Kolejną atrakcją jest Piorun Zeusa – Tonnere de Zeus, czyli największy drewniany roller coaster z Europie. Jest bardzo szybki, aż wagoniki kolejki trzęsą się na zakrętach. Goudurix jest górską kolejką z 7 pętlami i bardzo miesza w głowie. Koń Trojański – La cheval de Troie, jest platformą, która buja się z dołu do góry w dość szybkim tempie. Dla mniej odważnych dobrym rozwiązaniem będzie Ikar – Le Vol d'Icare, mniejszy roller coaster, dostarczający dobrą zabawę i odrobinę napięcia. Ciekawą atrakcją jest Hydra, której wagoniki kręcą się wokół własnej osi na trzy różne sposoby. Park Asterix posiada również wodne atrakcje. Do najciekawszych należy Romus i Rapidus, spływ rwącą rzeką, który porwie każdego. Menhir Express i Grand Splatch zmoczą cię od stóp do głów. Atrakcjami dla najmłodszych gości są Enigmatix, Aerodynamix, Lavomatix i Hydrolix, ich rozmiar i tempo dostosowane są do małych dzieci. Wspólną rozrywką dla całej rodziny będzie zjazd La Traxe du Hourra, przepłynięcie rzeczki w La Riviere d'Elis i obracające się kociołki Les Chaudrons. Dla chwili wytchnienia warto udać się na pokaz tresury delfinów. Trwa on około 20 minut, w czasie których delfiny skaczą, czy odbijają piłkę w rytm muzyki. Innym ciekawym pokazem jest spektakl o kradzieży „Mona Lizy”. Możesz się także przyjrzeć szkoleniu rzymskiego legionu, w trakcie którego 8 aktorów wykonuje rozmaite akrobacje cyrkowe. Oba pokazy trwają po 30 minut. Gratką dla dzieci i wiernych fanów komiksu będzie wioska Galów, gdzie można spotkać Asterixa, Obelixa, Panoramixa, Falbalę i innych mieszkańców osady. Atrakcje parku są różnorodne i z pewnością każdy gość znajdzie coś dla siebie. (tekst Sara - warto w Paryżu) . Transfer z parku Asterix do hotelu. Nocleg.
 
Park Asterix czynny jest od maja do września, z przerwami. Pobyt w  parku Asterix, gdy jest zamknięty, zamieniamy na pobyt w  parku La Villette ze wstępem do łodzi podwodnej i sferycznego kina la Geode.
Park la Villette to największy w Europie  kompleks naukowo - edukacyjny. Na trzech poziomach znajdują się stałe ekspozycje związane z matematyką, fizyką, techniką i astronomią. Osobna część przeznaczona jest dla dzieci, które poprzez zabawę mogą zgłębiać tajniki otaczającego świata. Centrum obejmuje także planetarium, akwarium, bibliotekę i tereny rekreacyjne. Na terenie parku  wystawiona jest francuska łódź podwodna L`Argonaute. Okręt w okresie swojej służby dziesięciokrotnie opłynął ziemię. W 1989 roku, ważąca 400 ton jednostka została przetransportowana do parku i udostępniona dla zwiedzających jako muzeum. Do atrakcji parku de la Villette należy La GEODE - to sala kinowa, zbudowana w kształcie kuli i z zewnątrz pokryta ponad 6 tysiącami wypolerowanych, stalowych płytek. Wewnątrz znajduje się kino ze sferycznym ekranem o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Zobaczymy  tu specjalnie przygotowany  film o tematyce przyrodniczej lub naukowej. 

Dzień 4  
Śniadanie w hotelu. Rano transfer do parku rozrywki Parku Walt Disney Studios. Po wspanialej zabawie w Disneyland Park i Asterix zapraszamy do Walt Disney Studios  do  świata magii filmów Disneya. Park Walt Disney Studios podzielony jest na 4 strefy, przedstawiające powstawanie różnego typu filmów. W Akademii Filmów Disneya można poznać tajniki powstawania słynnych kreskówek, tuz obok dwie atrakcje dla młodszych turystów - mały rollercoaster z Nemo i wyścigi aut. W Walt Disney Studios przeniesiesz się  wprost na plan filmowy, gdzie czekają niezwykłe przygody, mrożące krew w żyłach sceny, brawurowe pokazy kaskaderskie, sceny z filmów akcji i powstawanie efektów specjalnych  filmów. jak Armageddon. Szczególnie polecamy wizytę w Catastrophe Canyon - realistyczną inscenizacja wielkich katastrof i Tower of Terror – spada winda w tajemniczym hotelu, trzęsie się ziemia, wybucha ogień, potem potężna  powódź zalewa wszystko dookoła. Po chwili po zniszczeniach nie ma już śladu, cóż  to tylko czar kina! Transfer z parku Disneyland do hotelu. Nocleg.
  
Dzień 5
Śniadanie w hotelu.
Cite - Historyczny Paryż - zwiedzanie z przewodnikiem.
Zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem, oprowadzenie po kolebce i sercu Paryża. Poznanie historii, zabytków i architektury wysp.
Wyspa Ile de la Cite, jedna z dwóch wysp na Sekwanie, stanowi serce miasta. To właśnie na niej narodził się Paryż, założony przez lud Paryzjów. Centralnym punktem Cite jest pavris, czyli plac przed niezwykłą katedrą Notre Dame. Po zwiedzeniu katedry z audio guidem, przyjrzymy się Conciergerie, czyli najstarszemu więzieniu miasta i Pałacowi Sprawiedliwości (Palais de Justice), w którym odbywały się posiedzenia Trybunału Rewolucyjnego. Przejdziemy do Centrum Pompidou, jednego z najciekawszych budynków Paryża pod względem architektury. Na drugiej wyspie Ile St. Louis (Św. Ludwika) przejdziemy śladami polskiej historii - zatrzymamy się przy Bibliotece Polskiej i pamiątkach po Adamie Mickiewiczu. Na koniec wstąpimy do gwarnej Dzielnicy Łacińskiej, pełnej studentów, kawiarni i zabawy.
 
Wycieczka do pałacu Wersal. Czas spędzony w tej dawnej rezydencji królewskiej będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem – zarówno dla miłośników historii, sztuki, architektury, jak i dla tych, którzy po prostu lubią cieszyć oczy pięknymi widokami. Bogactwo i barokowy przepych Wersalu są znane na całym świecie i co roku przyciągają do siebie rzesze turystów. Zwiedzanie tej paryskiej siedziby Ludwika XIV (legendarnego Króla Słońce), obejmuje królewskie komnaty, apartamenty i sale balowe, o których w ciekawy sposób opowiada audio przewodnik dostępny w języku polskim. Najznakomitszą z nich jest tak zwana Galeria Zwierciadlana, zawdzięczająca swoją nazwę znajdujących się w niej 357 lustrom, które tworzą niesamowite efekty wizualne. Zapewniamy transfer z hotelu do Wersalu i z Wersalu do centrum Paryża. 

Czas na kolacje -  dwudaniowa w restauracji samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym. Oto przykładowe dwudaniowe (przystawka lub deser + danie główne) menu: Przystawki (do wyboru): 1/2 awokado w sosie vinaigrette, pasztet wiejski, sałatka „ Monte Carlo (szynka, ser, pomidory, kukurydza). Danie główne (do wyboru): duszona wołowina z papryką, panierowany kotlet z indyka w sosie grzybowym, potrawka z kurczaka w musztardzie po staroświecku, filet rybny w estragonie z ryżem Basmati. Deska serów. Desery( do wyboru): ciasto francuskie z gruszką, jogurt z jagodami, jogurt z brzoskwiniami, karmelowy krem.  

Artystyczny Montmartre - zwiedzanie z przewodnikiem. Spacer w dzielnicy bohemy z licencjonowanym przewodnikiem. Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu”. W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historie legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. Audio guide po bazylice Sacre-Coeur zapozna cię z jednym z symboli wzgórza. Zanurzysz się w tłum na placu du Tertre pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy. Nocleg.  

Dzień 6
Śniadanie w hotelu. Katedra Notre Dame  - zwiedzanie z audio przewodnikiem.
Notre Dame to jeden z najważniejszych symboli Paryża. Budowla na stałe wpisała się w panoramę miasta i stanowi obowiązkowy punkt na najchętniej uczęszczanych przez turystów szlakach. Ta sławna na całym świecie świątynia znajduje się na największej wyspie Sekwany - Ile de la Cité, która jest połączona z resztą miasta dwoma kamiennymi mostami. Jako, że Notre Dame to jeden z najświetniejszych przykładów architektury sakralnej, niemal na na każdym kroku czeka na nas coś godnego uwagi – zapierające dech w piersiach witraże, misterne sklepienia, obrazy, czy imponujące, czynne do lat dzisiejszych organy. O każdym z tych elementów opowie lektor na naszym audioguide, pozwalając na jak najlepsze poznanie tej paryskiej ikony.
  
 Luwr - zwiedzanie z audio przewodnikiem po polsku.
Wycieczka do tego największego światowego muzeum to gratka nie tylko dla zagorzałych miłośników sztuki. „Wielki Luwr” jest prawdopodobnie największą paryską atrakcją – rocznie przez jego sale przechodzi aż 9 milionów turystów. Bezpośrednie spotkanie z najsłynniejszymi dziełami europejskiego i światowego malarstwa nie pozostawi nikogo obojętnym. Na własne oczy będzie można nie tylko podziwiać geniusz Leonarda da Vinci, Jana van Eycka, czy Petera Rubensa, ale również przekonać się, na ile słuszne były kontrowersje związane ze szklaną piramidą postawioną na dziedzińcu muzeum. 

Obiad na Wieży Eiffel.
Obiad na wieży Eiffela może stać się jedną z głównych atrakcji wyjazdu do Paryża. Restauracja 58 Tour Eiffel to nie tylko menu obejmujące wyborne dania kuchni francuskiej, ale też imponujący widok na panoramę miasta. W restauracji można wybierać potrawy bazujące na mięsach, rybach, czy owocach morza, a kelner chętnie pomoże wybrać do tego odpowiednie wino. Taki obiad to nie tylko niezapomniane doznania smakowe, ale też świetny sposób na poznanie kultury i słynącej na cały świat kuchni francuskiej. 
 
Bilet na rejs po Sekwanie. Podczas rejsu po Sekwanie pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniesz pod 22 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki:  Wieżę EifflaKatedrę Notre Dame, czy Grand Palais. Czas trwania wycieczki około godziny.  Nocleg. 
 
Dzień 7
Śniadanie w hotelu. Zapraszamy również na spacer z żywym przewodnikiem po paryskich bulwarach. Zwiedzimy Paryż pełen szyku, blichtru i elegancji. Kościół Św. Magdaleny. W tej monumentalnej świątyni odbywają się patetyczne uroczystości wyższej klasy Paryża, takie jak chrzty, śluby i nabożeństwa żałobne. Budowlę otacza fenomenalna kolumnada złożona aż z 52 metrowych kolumn. Jest to niezwykle imponujący widok. Kamień węgielny pod kościół Świętej Magdaleny położono z inicjatywy Napoleona. Paryska Olympia. Usytuowana przy Boulevard des Capucines Olympia to najstarsza i jednocześnie najbardziej znana paryska hala koncertowa. Odwiedzimy pachnące muzeum perfum Fragonarda. Fragonard proponuje bogaty wybór pachnideł, mydeł, olejków i innych kosmetyków, a dzięki wizycie w muzeum poznasz fascynującą historię perfum. Opera Paryska Garnier, powstała na polecenie Napoleona III. Cesarz Francuzów osobiście ogłosił konkurs na projekt tej budowli. Zwycięzcą został nieznany dotąd architekt Charles Garnier, od którego nazwiska pochodzi nazwa sceny. Galeria Lafayette. Monumentalny budynek Lafayette sąsiaduje z Operą Garnier i prezentuje się na jej tle niezwykle zjawiskowo. Rue de la Paix. Idąc ulicą Pokoju, pełną eleganckich butików i lokali, dojrzysz rzucającą się w oczy Kolumnę Vendôme, zwaną oficjalnie Kolumną Wielkiej Armii. Na jej szczycie w kostiumie cesarza rzymskiego stoi Napoleon Bonaparte. Na placu Vendôme znajduje się tu także jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie - Ritzmieszkanie Chopina, luksusowe butiki oraz najdroższe europejskie sklepy jubilerskie. 
Dla chętnych proponujemy wizytę w muzeum figur woskowych Grevin, w którym zastygło blisko 300 postaci ze świata sztuki, polityki, czy sportu. Bilet do Muzeum Figur Woskowych wliczony w cenę wycieczki.  Nocleg. 

Dzień 8
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Paryżu, jeżeli wylot z Paryża do Warszawy jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot.

Jesteśmy przekonani, że będzie to udana wycieczka lotnicza do Disneylandu i Asterixa. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Pobyt w Paryżu, w Disneylandzie, Asteriksie lub w La Villette będzie  dobrze przygotowany przez nasze polsko- francuskie biuro podroży i pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża oraz wspaniałą zabawę w podparyskich parkach rozrywki.

 Zobacz też:
Bilety do Disneyland Paris
Jak dojechać do Disneylandu?
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Atrakcje w Disneylandzie
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść?
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas, a także być na bieżąco z naszymi ofertami - polub nas na facebooku!

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

proponujemy również:

6 dni - Wycieczka do 3 parków rozrywki (Disneyland...) i Paryża - dojazd własny - kod: 6_DISASFWM

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015