Cennik biletów do Disneylandu w Paryżu.

O wizycie w parku rozrywki Disneyland marzy każde dziecko, co oczywiście można zrozumieć. Jednakże coś dla siebie znajdą tam nie tylko najmłodsi, ale także osoby starsze. Oczywiście jest on stworzony z myślą o dzieciach, które wkroczą tu w świat baśni i fantazji, ale i osobom dorosłym miejsce to zapewni wiele atrakcji i zagwarantuje znakomitą rozrywkę. Każdy, kto miał przyjemność zwiedzić Disneyland, jasno deklaruje, że był to czas spędzony na szampańskiej zabawie. Obecnie miejsce to przyciąga turystów z każdego zakątka świata. Otwarty jest on także na turystów z Polski, którzy coraz chętniej zjawiają się w Disneylandzie. Tym bardziej że cennik Disneyland ma standardowy, a bilety do najsławniejszego parku rozrywki zarezerwować można on-line za pośrednictwem sieci. Chcecie wiedzieć, jak kształtuje się cennik Disneylandu?

Na dzień lub kilka

Park Disneyland składa się z dwóch części. Wyróżniamy tu Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park. Obie części parku mają swoim klientom wiele do zaoferowania, choć Disneyland w Paryżu cenniki skonstruował tak, że nabywając dowolny bilet, można w ciągu dnia zwiedzić obie części. To jednak zależy już od rodzaju biletu do Disneylandu.Za jednodniową wizytę w jednym z parków osoba dorosła zapłaci około 70 euro. Jako że cennik w Disneyland rozróżnia osoby dorosłe i dzieci za taki sam bilet dziecko do dwunastego roku życia płaci około 10 euro mniej. O około 5 euro zwiększa się natomiast ta opłata, jeśli w jednym dniu chcielibyśmy zwiedzić dwie części parku Disneyland.Disneyland w Paryżu cenniki stworzył też z myślą o osobach chcących na zwiedzanie parku poświęcić więcej czasu. Do nabycia są bowiem również wejściówki trzydniowe lub czterodniowe, które są tańsze, jeśli mielibyśmy je porównać z kilkoma biletami pojedynczymi. Dla przykładu za bilet na trzy dni osoba dorosła zapłaci 140 euro, a dziecko o 15 euro mniej. Jest to więc oszczędność kilkudziesięciu euro. Warto zatem tę kwestię przemyśleć, jeśli będziemy przeglądać cennik Disneylandu.

Oferty grupowe

Disneyland można zwiedzać także w grupach zorganizowanych, co jest również atrakcyjne finansowo. Park Disneyland cenniki dla grup zorganizowanych także przygotował. Nawet jeśli miałaby być to tylko wycieczka osób dorosłych, można liczyć na zniżkę za bilety wstępu. Cena wejściówki często jest wówczas ustalana indywidualnie, a zależy od częstotliwości zwiedzania parku oraz liczebności grupy.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015