Cennik biletów do Disneylandu w Paryżu.

O wizycie w parku rozrywki Disneyland marzy każde dziecko, co oczywiście można zrozumieć. Jednakże coś dla siebie znajdą tam nie tylko najmłodsi, ale także osoby starsze. Oczywiście jest on stworzony z myślą o dzieciach, które wkroczą tu w świat baśni i fantazji, ale i osobom dorosłym miejsce to zapewni wiele atrakcji i zagwarantuje znakomitą rozrywkę. Każdy, kto miał przyjemność zwiedzić Disneyland, jasno deklaruje, że był to czas spędzony na szampańskiej zabawie. Obecnie miejsce to przyciąga turystów z każdego zakątka świata. Otwarty jest on także na turystów z Polski, którzy coraz chętniej zjawiają się w Disneylandzie. Tym bardziej że cennik Disneyland ma standardowy, a bilety do najsławniejszego parku rozrywki zarezerwować można on-line za pośrednictwem sieci. Chcecie wiedzieć, jak kształtuje się cennik Disneylandu? Tani bilet do Disneylandu na naszej stronie.

Na dzień lub kilka

Park Disneyland składa się z dwóch części. Wyróżniamy tu Disneyland Park oraz Walt Disney Studios Park. Obie części parku mają swoim klientom wiele do zaoferowania, choć Disneyland w Paryżu cenniki skonstruował tak, że nabywając dowolny bilet, można w ciągu dnia zwiedzić obie części. To jednak zależy już od rodzaju biletu do Disneylandu.Za jednodniową wizytę w jednym z parków osoba dorosła zapłaci około 70 euro. Jako że cennik w Disneyland rozróżnia osoby dorosłe i dzieci za taki sam bilet dziecko do dwunastego roku życia płaci około 10 euro mniej. O około 5 euro zwiększa się natomiast ta opłata, jeśli w jednym dniu chcielibyśmy zwiedzić dwie części parku Disneyland.Disneyland w Paryżu cenniki stworzył też z myślą o osobach chcących na zwiedzanie parku poświęcić więcej czasu. Do nabycia są bowiem również wejściówki trzydniowe lub czterodniowe, które są tańsze, jeśli mielibyśmy je porównać z kilkoma biletami pojedynczymi. Dla przykładu za bilet na trzy dni osoba dorosła zapłaci 140 euro, a dziecko o 15 euro mniej. Jest to więc oszczędność kilkudziesięciu euro. Warto zatem tę kwestię przemyśleć, jeśli będziemy przeglądać cennik Disneylandu.

Oferty grupowe

Disneyland można zwiedzać także w grupach zorganizowanych, co jest również atrakcyjne finansowo. Park Disneyland cenniki dla grup zorganizowanych także przygotował. Nawet jeśli miałaby być to tylko wycieczka osób dorosłych, można liczyć na zniżkę za bilety wstępu. Cena wejściówki często jest wówczas ustalana indywidualnie, a zależy od częstotliwości zwiedzania parku oraz liczebności grupy.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015