Hotel, transfer i przelot z Warszawy do Aten

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • Przelot w obie strony do Aten
  • Transfer lotnisko - hotel - lotnisko w Atenach
  • 3 noclegi w hotelu***ze śniadaniami w centrum Aten
  • Ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA

EPL4_ATHWMI
Przedłużony weekend w Atenach - czterodniowa wycieczka do Aten.
Zapewniamy przelot samolotem z Warszawy do Aten, transfery samochodowe z i na lotnisko oraz hotel i ubezpieczenie, a wszystkie atrakcje wymienione w programie są wliczone w cenę wycieczki. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele. City break z Warszawy do Aten na cztery dni  - to będzie wspaniały pobyt w Atenach.
Ateny miasto starożytne. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie Aten na własną rękę. Turyści będą zakwaterowani w hotelach 3*położonych w centrum Aten. Przykładowe hotele:  Polis Grand*** Usytuowany w centrum Aten. Hotel jest usytuowany całkiem niedaleko Akropolu, historycznej części miasta oraz nowoczesnych butików w Plaka oraz Psirri. Hotel posiada serwis pokojowy, restaurację, bar, WiFi, poczekalnię z telewizorem oraz pokój konferencyjny. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, WiFi, sejf, suszarkę do włosów oraz mini bar. Udogodnienia hotelowe i serwis obejmują recepcje 24h, lobby z windami, pokój bagażowy, kantor, bezprzewodowy Internet w częściach publicznych, restauracje, kawiarnie i bary. W pokojach znajduje sie klimatyzacja, centralne ogrzewanie, TV, sejf, usługa budzenia, mini barek, bezprzewodowy Internet i łazienka z wanna/ prysznicem.
Program wycieczki samolotowej do Aten:

Dzień 1:
Przylot do Aten. Spotkanie z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2 - 3:
Noclegi i śniadania w hotelu.  Zwiedzanie Aten samodzielnie lub zwiedzanie Aten z zaproponowanymi pakietami zwiedzania.
Po śniadaniu wyjście na zwiedzanie Aten z przewodnikiem na około 4 godziny (Centralna część miasta, spacer przez biało-niebieską dzielnicę Anafiotika przypominająca miasteczka na wyspach greckich, spacer po dzielnicy Plaka , Ateński bazar Monastiraki. (patrz "dodatkowo płatne pakiety - Ateny z przewodnikiem).
Po poznaniu ulicznych Aten, Klienci samodzielnie mogą zwiedzać sławne zabytki i muzea. W programie wzgórze Akropolu ze świątynią Ateny Partenos, Propylejami, Świątynią Ateny Nike oraz Erechtejonem; nowoczesne Muzeum Akropolu prezentujące starożytne skarby, antyczna agora - dawne miejsce spotkań, Teatr Dionizosa, gdzie swoje sztuki wystawiali m.in Sofokles i Eurypides, wzniesiony po zarazie budynek Asklepionu. Także jest proponowany wjazd kolejką na Wzgórze Likavitos - najwyższe z ateńskich wzgórz, z którego roztacza się piękny widok na miasto, biały kościółek Agios Georgios. (patrz "dodatkowo płatne pakiety - Bilety wstępu)
Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4:
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas wolny w Atenach, jeżeli wylot z Aten  do Warszawy  jest popołudniu lub wieczorem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot. Jesteśmy przekonani, że  będzie to udana wycieczka lotnicza do Aten. Mamy dużo bardzo dobrych opinii i referencji od naszych turystów. Ten dosyć krótki pobyt w Atenach, dobrze przygotowany przez nas, pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Aten, jej muzea i najważniejsze atrakcje.

Cena nie zawiera:
  • Dodatkowo płatnego pakietu: Ateny z przewodnikiem (przewodnik na ok. 4 godz.) 
  • Dodatkowo płatnego: Bilety wstępu do Ateńskich atrakcji
  • Bagażu rejestrowanego do luku 
  • Opłaty lokalnej
  • Biletów komunikacji miejskiej
  • Dodatkowych posiłków, opcji biletów wstępu, fakultatywnych wycieczek, świadczeń opcjonalnych, własnych wydatków i napiwków

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015