Szkolne bilety wstępu w Paryżu i Disneylandzie

Strona główna > Bilety wstępu: muzea - Luwr, Wersal, atrakcje - rejs, wieża, parki - Disneyland, Asterix. > Szkolne bilety wstępu w Paryżu i Disneylandzie

W Paryżu proponujemy wycieczki nie tylko dla indywidualnych turystów, nasza oferta to różnorodne atrakcje dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dla grup szkolnych organizujemy bilety wstępu do atrakcji w Paryżu, do paryskich Parków Rozrywki i do wszystkich miejsc, które znajdują się w waszym planie zwiedzania. Nasza oferta biletowa w Paryżu to idealne rozwiązanie dla każdej grupy szkolnej. Ułatwiamy kupno biletów, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych. Wycieczka szkolna zbiera się już przy wejściu do wybranej atrakcji i może swobodnie rozpocząć zwiedzanie.
Grupom szkolnym pomożemy w rezerwacji biletów na dowolny poziom Wieży Eiffela, do parku Disneyland, do Asteriksa lub do zamków królewskich nad Loarą. Nasza oferta to bilety wstępu na pokład statku Bateaux Parisiens i rejs po Sekwanie, z nami obejrzycie Muzeum Grevin, Luwr i inne piękne miejsca w Paryżu.
W programach wycieczek szkolnych łączymy naukę z zabawą, a współzawodnictwo z integracją. Każdego dnia dla grup dzieci i młodzieży szkolnej zaproponujemy inną rozrywkę w Paryżu.

Bilety wstępu do Disneyland(oferta dla szkół)
 
  • bilety wstępu do Disneyland Paris dla szkół
Cena od: 180 PLN
Bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grevin
 
  • bilet wstępu do Muzeum figur woskowych Grévin
Cena od: 50 PLN
Bilet wstępu do parku Francja w Miniaturze
 
  • bilet wstępu do Parku Francja w Miniaturze w Paryżu
Cena od: 59 PLN
Bilet na rejs po Sekwanie Bateaux Parisiens
 
  • bilet na rejs po Sekwanie statkiem Bateaux Parisiens
Cena od: 45 PLN
Bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse
 
  • bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse

Cena od: 59 PLN

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019