Bilety wstępu: muzea - Luwr, Wersal, atrakcje - rejs, wieża, parki - Disneyland, Asterix.

Strona główna > Bilety wstępu: muzea - Luwr, Wersal, atrakcje - rejs, wieża, parki - Disneyland, Asterix.

Bilety wstępu do atrakcji turystycznych w Paryżu! Za naszym pośrednictwem możesz kupić bilety wstępu do atrakcji turystycznych w Paryżu. Dla twojej wygody proponujemy bilety wstępu w przystępnej cenie, w pakietach i indywidualnie - jest to wygodne rozwiązanie, które usprawni zwiedzanie Paryża. Oferujemy bilety do wybranych zabytków w Paryżu, oraz karty muzealne Paris Museum Pass, które będą idealnym rozwiązaniem dla turystów, którzy decydują się na aktywne zwiedzanie Paryża i planują wycieczkę do muzeów. Paryż to miasto pełne romansu, kultury i historii, które znalazły swoje odbicie w przepięknych zabytkach i atrakcjach turystycznych, a ty możesz odkryć blask tego wyjątkowego miasta dzięki naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż biletów wstępu do wielu atrakcji w Paryżu, co w dużym stopniu usprawnia realizację programu turystycznego. Aby oszczędzić Ci oczekiwania w kolejkach do kas, oferujemy bilety wstępów do najbardziej oczekiwanych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Paryżu. Otrzymujesz bilet wstępu, omijasz kolejki i zwiedzasz Paryż, poznajesz najcenniejsze zabytki, wchodzisz do światowej sławy muzeów, podziwiasz Luwr, Centrum Pompidou, Operę Garnier, bawisz się w Disneylandzie, w Parku Asterix, szalejesz w Aquaboulevard…

Szkolne bilety wstępu w Paryżu i Disneylandzie
 
W Paryżu proponujemy wycieczki nie tylko dla indywidualnych turystów, nasza oferta to różnorodne atrakcje dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dla grup szkolnych organizujemy bilety wstępu do atrakcji w Paryżu, do paryskich Parków Rozrywki i do wszystkich miejsc, które znajdują się w waszym planie zwiedzania. Nasza oferta biletowa w Paryżu to idealne rozwiązanie dla każdej grupy szkolnej. Ułatwiamy kupno biletów, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych. Wycieczka szkolna zbiera się już przy wejściu do wybranej atrakcji i może swobodnie rozpocząć zwiedzanie. Grupom szkolnym pomożemy w rezerwacji biletów na dowolny poziom Wieży Eiffela, do parku Disneyland, do Asteriksa lub do zamków królewskich nad Loarą. Nasza oferta to bilety wstępu na pokład statku Bateaux Parisiens i rejs po Sekwanie, z nami obejrzycie Muzeum Grevin, Luwr i inne piękne miejsca w Paryżu. W programach wycieczek szkolnych łączymy naukę z zabawą, a współzawodnictwo z integracją. Każdego dnia dla grup dzieci i młodzieży szkolnej zaproponujemy inną rozrywkę w Paryżu.
Metro w Paryżu, Paris Pass, karnety
 
Metro w Paryżu – najszybszy środek transportu, a jednocześnie wyjątkowa atrakcja turystyczna. W trakcie wizyty w Paryżu koniecznie musisz przejechać się paryską koleją podziemną Metropolitan. Paryskie metro to niemalże podziemne miasto, które każdego turystę całkowicie hipnotyzuje swoimi rozmiarami i zasięgiem. W Paryżu oferujemy bilety na przejazd metrem w atrakcyjnej cenie. Zakupione u nas bilety na metro w Paryżu, ułatwiają podróż przez miasto. Dzięki naszej ofercie unikniesz problemów z kupnem biletu - w większości przypadków bilety sprzedawane są w specjalnych maszynach, w których płatność dokonywana jest kartą kredytową. Paryski Metropolitan został otwarty w 1900 roku. Stacje zlokalizowane są w odległości 300-500 metrów od siebie, co sprawia, że łatwo i szybko dojechać można wszędzie samemu! Aby się nie pomylić, musisz wiedzieć, jak ponumerowane są linie metra (cyframi od 1 do 14), a jak pociągi elektryczne - (literami od A do E). Taryfa w pociągu jest wyższa niż niż w metrze. Dlatego, podmiejskie podróże wymagają specjalnego biletu. Opłata za przejazd do stacji zależy od liczby zakupionych biletów.
Parki rozrywki Disneyland, Asterix i inne.
 
Bilety wstępu do Parków rozrywki Disneyland Paris i Asteriks. Jeżeli zdecydowałeś się na wizytę w Parkach rozrywki w Paryżu i planujesz codzienną zabawę w Disneylandzie, Asteriksie czy Aquaboulevard to proponujemy ci bilety wstępu do największych parków zabaw w Paryżu w atrakcyjnej cenie. Oferujemy bilety dla rodzin z dziećmi, dla grup i dla indywidualnych turystów. Nasza oferta biletowa, to po prostu wstęp dla wszystkich, którzy chcą przeżyć świetną zabawę w parkach rozrywki Paryża. Prowadzimy sprzedaż biletów wstępu do atrakcyjnych parków w Paryżu, co w dużym stopniu usprawnia realizację programu turystycznego. Nasza propozycja to między innymi oszczędność czasu. Kupujesz bilet wstępu, omijasz kolejki i przenosisz się do magicznego świata rozrywki Disneya, spotykasz komiksowego Asteriksa albo poznajesz miniaturową Francję we France Miniature. Kup bilet wstępu i rozpocznij wyjątkową przygodę i zabawę w paryskich parkach rozrywki.
Muzea w Paryżu i podparyskie zamki.
 
W Paryżu oferujemy bilety wstępu do zamków i muzeów. Prowadzimy sprzedaż biletów do wybranych muzeów oraz do rezydencji królewskich w Paryżu. Za naszym pośrednictwem możesz kupić pojedyncze bilety wstępu oraz kartę muzealną Paris Museum Pass na wstępy do muzeów państwowych w Paryżu. Wielodniowa karta muzealna z pewnością ułatwi zwiedzanie muzeów i obiektów turystycznych w Paryżu, szczególnie atrakcyjna będzie dla osób nastawionych na codzienne wędrówki po muzeach. Paryż to miasto, które zachwyca ilością przepięknych pałaców. Bilet wstępu pozwoli Ci swobodnie wejść do dawnych rezydencji królów i do światowej sławy muzeów, które zaimponują swoimi kolekcjami. Kupujesz bilet wstępu, omijasz kolejki i zwiedzasz Paryż. Podziwiasz kolekcje Luwru, wchodzisz do muzeum perfum Fragonard, odkrywasz eksponaty Muzeum Orsay, poznajesz Wersal, zamek Fontainebleau lub podparyski Vaux le Vicomte. Każde z tych miejsc zachwyci swoją architekturą, bogactwem wnętrz i kolekcji.
Popularne atrakcje turystyczne w Paryżu.
 
Paryż to miasto romansu, kultury i historii, które znalazły swoje odbicie w przepięknych zabytkach i atrakcjach turystycznych, a ty możesz odkryć blask tego wyjątkowego miasta dzięki naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaży biletów wstępu do atrakcji w Paryżu, co w dużym stopniu usprawnia realizację programu turystycznego. Paryż jest niezwykle bogaty w atrakcje, wspaniałe zabytki kultury i architektury. Niczego nie można przegapić i trzeba wszędzie dotrzeć. Aby nieco ułatwić organizację wycieczki proponujemy wcześniejsze wykupienie biletów wstępu do muzeów, restauracji, parków i innych atrakcji turystycznych Paryża. Dzięki naszej ofercie w łatwy i szybki sposób dostaniesz się do wybranych miejsc w Paryżu. Aby oszczędzić Ci oczekiwania w kolejkach do kas, oferujemy bilety wstępu do wyjątkowych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Paryżu. Polecamy szczególnie bilet na rejs po Sekwanie oraz bilet wstępu na wieżę Eiffela. Nie mniej istotnym obiektem Paryża jest wieża Montparnasse - koniecznie musisz mieć bilet wstępu na taras widokowy wieży - na górze oczaruje Cię wspaniała panorama Paryża. Dla kinomanów mamy bilety wstępu do kina Paris Story gdzie obejrzeć można film o Paryżu, a dla rodzin z dziećmi, dla młodzieży przygotujemy bilety wstępu do Parków: Disneyland Paris i Asteriks.
Super promocje: pakiety biletów i usług.
 
W Paryżu łączymy zwiedzanie z rozrywką. Proponujemy pakiety turystyczne, które pozwolą poznać Paryż z wielu stron. Oferujemy zestawy biletów w atrakcyjnej cenie na różne atrakcje. W pakiecie turystycznym znajdziesz bilety wstępu do muzeum, kabaretu, na rejs po Sekwanie lub na seans filmowy. Gwarantujemy różne modyfikacje biletowe – wszystko z myślą o uatrakcyjnieniu Twojego pobytu w Paryżu. Po zwiedzaniu zabytków Paryża proponujemy wykupienie biletu do paryskiej restauracji gdzie można spróbować przysmaków francuskiej kuchni. Wieczorami zachęcamy do udziału w fantastycznym show jakie zaprezentują tancerki kabaretu Moulin Rouge. W Paryżu, za naszym pośrednictwem możesz kupić bilety wstępu do wielu atrakcji turystycznych. Zestawy biletów na atrakcje paryskie lub do kabaretów, połączone w pakiecie, to nasza najatrakcyjniejsza cenowo oferta biletów wstępu na Twój wymarzony wyjazd do Paryża.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019