Bilet wstępu do parku Francja w Miniaturze

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • bilet wstępu do Parku Francja w Miniaturze w Paryżu
 
Odbiór biletów w Paryżu - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 

F_FWM1 Bilet wstępu do parku Francja w Miniaturze

Bilety do Parku Francji w Miniaturze są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
 
W Paryżu zapewniamy bilety wstępu do Parku Francja w Miniaturze. Kupujesz bilet do France Miniature, wchodzisz bez kolejki i szybko przedostajesz się do miniaturowego świata pod Paryżem. Tutaj na wyciągnięcie ręki jest: miniaturowy Wersal, pomniejszona Wieża Eiffela i muzeum Luwr. W Parku Francja w Miniaturze oglądasz pomniejszone zabytki i budowle Francji oraz Paryża. Turysta w każdym wieku odnajdzie rozrywkę dla siebie. Park France Miniature w Paryżu to zarówno elementy edukacyjne, historyczne jak i mnóstwo pięknych symboli Francji.
Kup bilet wstępu i odwiedź Park Francja w Miniaturze. Panuje tutaj unikalny klimat, który przyciąga każdego sezonu tysiące turystów i czyni miniaturowy park rozrywki w Paryżu jednym z najpiękniejszych muzeów na otwartym powietrzu.
 
 
Park Francja w Miniaturze to sposób na podróż po całej Francji w ciągu paru godzin. Wśród 140 miniatur najbardziej znanych miejsc i budowli Francji, na powierzchni ok. 5 hektarów kształtem przypominającym Francję, eksponowane są takie obiekty jak: Wieża Eiffela, Luwr, Wersal, katedry, opactwa, zamki, kolej TGV i wiele innych. W położonym obok pawilonie, w oświetlonych gablotach, zaaranżowano scenki z życia codziennego, obrzędy i wnętrza z różnych stron świata. Wśród rozrywkowych atrakcji dla dzieci znajdziemy: 9 m. zjeżdżalnię, karuzele, wieżę obserwacyjną, ściankę wspinaczkową i wiele innych. Posiłek można spożyć w jednej z dwóch restauracji. Wszystko to w sielankowej scenerii.
 
Informacje:
- realizacja pakietu codziennie od połowy lutego do pierwszych dni listopada
- realizacja programu: własnym transportem lub samochodem
 
Realizacja programu we wtorki do końca sierpnia i weekendy września i października, pozostałe dni tygodnia za dopłatą.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019