Weekend w Londynie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Londynie

Zapraszamy na samolotowa wycieczkę do Londynu! Proponujemy przelot samolotem z sześciu miast w Polsce oraz hotel ze śniadaniem w centrum Londynu. Sam zdecyduj jak chcesz spędzić czas w Londynie. Kupując pakiet zwiedzania z przewodnikiem w Londynie uczestniczysz w zaproponowanym przez nas programie wycieczki.Wtedy zwiedzisz Tower of London. Możesz nie uczestniczyć w programie i zrealizować zwiedzanie miasta lub zakupy na własną rękę. Mamy najniższe ceny przelotów oraz dobre hotele w Londynie.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015