Sylwester w europejskich stolicach.

Strona główna > Zapraszamy na Sylwestra 2020 do Paryża lub do Disneylandu. Samolotowe wycieczki od 3 do 8 dni wyloty z Warszawy, Wrocławia i Krakowa, Gdańska, Krakowa i Poznania. Wzorem Francuzów witamy Nowy Rok na Polach Elizejskich, w dobrej restauracji paryskiej, renomowanym klubie dyskotekowym lub w parku Disneyland. Paryż wychodzi naprzeciw i daje noworoczny prezent dla wszystkich w postaci bezpłatnej komunikacji na tę noc. Nie czekajmy do ostatniej chwili. Nie ma co zwlekać, bo jak Sylwester to tylko w Paryżu. > Sylwester w europejskich stolicach.

Powitaj Nowy Rok w bezpiecznym, europejskim miescie w Grecji, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii,Portugalii, Norwegii czy we Wloszech.Polec samolotem na Sylwestra do Aten, Madrytu,Rzymu, Barcelony, Sztokholmu, Londynu,Edynburga, Lizbony, Oslo czy Budapesztu. Krotka wycieczka sylwestrowa polaczona ze zwiedzaniem europejskiej stolicy bedzie radosnym rozpoczeciem Nowego Roku 2016.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019