Weekend w Edynburgu

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Edynburgu

Dlaczego nie wyrwać się na parę dni właśnie do Edynburga?! A może przy okazji odwiedzisz znajomych? Zapraszamy na samolotowy weekend do stolicy zielonej Szkocji, miasta pełnego czaru i historii, którą możesz odkryć samodzielnie lub z naszym przewodnikiem. Wyloty z południa i północy kraju (Kraków oraz Gdańsk), komfortowy hotel ze śniadaniami, tajemnicza twierdza w centrum Edynburga i atrakcyjne zakupy w Primarku zachęcają do nie drogiej a oryginalnej wycieczki. Odkryj z nami uroki zakątków Europy.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015