Weekend w Mediolanie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Mediolanie

Diabeł ubiera sie u Prady - Ty ubierz się w Mediolanie ! Zapraszamy na samolotowa wycieczkę do Mediolanu, miasta mody i koronkowej katedry . W Milano znajdują się także zapierające dech w piersiach, eleganckie galerie handlowe zwane Galleria Vittorio Emanuele II oraz słynny Teatr Operowy La Scala. Zarezerwuj z nami tani przelot do Mediolanu, transfery z lotniska Bergamo, komfortowy hotel w centrum Mediolanu. Możesz wybrać się na zakupy sam lub zwiedzić z polskim przewodnikiem Pałac Sforzów i Katedrę Duomo.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019