Weekend w Lizbonie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Lizbonie

Jeżeli jeszcze nie byleś w Portugalii to musisz natychmiast to naprawić! Zarezerwuj tani przelot do Lizbony! Fantastyczna Lizbona to jedna z najpiękniejszych stolic Europy, nostalgiczne fado, sałatka z ośmiornicy, największe w Europie Oceanarium, urokliwa, niegdyś portowa dzielnica Alfama, widok na wzgórza Lizbony i estuarium Tagu z Castelo de Sao Jorge (Zamku Sw.Jerzego)a nade wszystko szalona przejażdżka tramwajem to tylko jedne z atrakcji Lizbony! Oferujemy dobry i tani hotel w centrum Lizbony , przelot z Warszawy do Lizbony, możliwość dokupienia pakietów na zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem oraz kolacje z fado. Lizbona uwiedzie każdego!

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015