Weekend w Madrycie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Madrycie

W Madrycie kolorowe życie! Przekonaj się o tym rezerwując tani przelot z Warszawy czy Krakowa do Madrytu.Przedłużony weekend w Madrycie pozwoli zwiedzić Muzeum Prado, obejrzeć spektakl flamenco, wypić kawę i poćwiczyć rozmowę w czystym języku kastylijskim na Plaza Mayor w centrum Madrytu. Oferujemy płatne dodatkowo pakiety na zwiedzanie Madrytu z polskojęzycznym przewodnikiem bądź tez uszanujemy twój czas wolny jeśli wolisz zwiedzać Madryt samodzielnie . Zarezerwujemy tani samolot do Madrytu, przywieziemy z lotniska do hotelu w centrum Madrytu, zapewniamy transfery lotniskowe w dwie strony.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015