Weekend w Budapeszcie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Budapeszcie

Sam ocen czy bardziej podoba Cie się Buda czy Peszt? 0klepany pomysł? Alez skąd! Gorącej wody nigdy dość czy tej z procentami czy minerałami. Budapeszt to miasto podziemnych źródeł i term. Do wyboru mamy wody mineralne, termalne, lecznicze i cieplice. Krew rozgrzeje Ci zarówno termalna kąpiel w błocie jak i lecznicza Egri Bikawer. Wyrafinowanym gustom proponujemy zwiedzanie słynnego Parlamentu nad Dunajem oraz degustacje Tokaju na Wyspie Sw.Małgorzaty. Tani samolot z Warszawy do Budapesztu, przyjemny hotel w centrum Budapesztu, możliwość dokupienia usługi polskiego przewodnika oraz biletów wstępu czy na rejs po Dunaju. Polecany zwłaszcza nocą.Zapewniamy transport z lotniska do hotelu w Budapeszcie.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015