Weekend w Barcelonie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Barcelonie

A może zaprosisz swoja drugą polowe połowę na romantyczny weekend w Barcelonie? Proponujemy samolotowa wycieczkę do stolicy Katalonii, która oczaruje Cie architektura Gaudiego, zielenią i kosmopolityczna atmosfera.Zapraszamy na samolotowy weekend do Barcelony, do kurortu nad Morzem Śródziemnym, na plażę Barcelonetta czy wycieczkę po Barcelonie z polskim przewodnikiem. Rezerwujemy tanie przeloty do pięknej Barcelony z Gdańska, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Warszawy; Polecamy komfortowy hotel w centrum miasta Barcelony.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015