Weekend w Atenach

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Atenach

A może nadszedł czas byś odkrył uroki antycznej Grecji? Samolotowa wycieczka do Aten , tani przelot z Warszawy do Aten, komfortowy i nie drogi hotel w centrum stolicy Grecji, transfery i możliwość zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem, Akropol na wyciągniecie reki! Słońce czeka na Ciebie w Atenach, pyszna grecka sałatka najlepiej smakuje w Grecji. Proponujemy weekend w Atenach, palmy, Morze Śródziemne, starożytne zabytki, muzea i plaże pozwolą połączyć krotki wypoczynek ze zwiedzaniem.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015