Hotel i przelot na Sylwestera

Strona główna > Wycieczki z dojazdem własnym. Wycieczka na zwiedzanie Paryża z przewodnikiem lub wycieczka do parków rozrywki w Paryżu - Disneyland i Asterix. Śpimy w hotelach Disneya. > Hotel i przelot na Sylwestera

Szukasz hotelu na Sylwestra w Paryżu...? Interesuje Cię zakwaterowanie w centrum miasta, a może lepiej zatrzymać się na obrzeżach Paryża, w bardziej zacisznym miejscu z łatwym i szybkim dostępem do środków komunikacji miejskiej w Paryżu takich jak kolej RER czy metro?
Dajemy do wyboru hotele w Paryżu od skromnego standardu turystycznego, po luksusowe paryskie hotele o wysokim standardzie.
Zarezerwowałeś już hotel, co dalej? Coś trzeba zobaczyć, coś trzeba zwiedzić.
Oto nasza oferta biletu do Disneylandu na wieczór sylwestrowy. Sprawdź ceny naszych pakietów, porównaj nas na forum z innymi, a dowiesz się, że u nas najciekawiej, najtaniej i solidnie.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019