Transport w Paryżu

Strona główna > Wycieczki do Disneylandu i Asterixa z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa i Gdańska. Bilety do parków wliczone w cenę. Programy bez lub ze zwiedzaniem Paryża dostosowane dla młodszych lub starszych dzieci. > Transport w Paryżu

Proponujemy transport, przewozy w Paryżu, transfery i wynajem aut we Francji. Przylatującym do Paryża turystom zapewniamy przewóz z lotniska do hotelu komfortowym minibusem. Z turystami spotykamy się na lotniskach: CDG, Orly, Beauvais i przewozimy ich do wybranych hoteli. W hali przylotów paryskiego lotniska naszych gości przywita polskojęzyczny kierowca, następnie bezpiecznie odwiezie do hotelu w Paryżu lub na jego bliskie przedmieścia.
Aby urozmaicić trasę przejazdu do hotelu oraz wprowadzić w wyjątkowy klimat Paryża, proponujemy autokarowy transfer połączony z Panoramą miasta. W trakcie takiej podróży zachęcamy do wysłuchania historii miejscowego przewodnika lub wykorzystanie audio guide City Tour Paris. Opowieści o francuskiej stolicy z pewnością umilą czas przejazdu.
Polskie biuro turystyczne we Francji dba o podróż powrotną swoich klientów. Organizujemy przewóz autokarowy z hotelu na lotnisko.
W trakcie pobytu w Paryżu oferujemy transfery do wielu atrakcji w stolicy, min. przewóz do Parków Disneyland i Asterix, przewóz do jednej z najwspanialszych i najbogatszych rezydencji królewskich - Wersal i wielu innych podparyskich pałaców.
Na wieczorny spacer po ulicach Paryża, lub smaczną kolację przy lampce wina w jednej z paryskich restauracji, również zaoferujemy nasz transport. Zadbamy o przewóz do wybranych zakątków miasta. Gwarantujemy transport o dowolnej porze do paryskich restauracji, kabaretów, na koncerty muzyczne bądź wieczorne seanse filmowe pod gołym niebem Paryża.

Bilet na przejazd metrem w Paryżu
 
  • bilet na przejazd paryskim metrem Metropolitan
F_MET
Cena od: 2 EUR

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019