Sylwester w Paryżu

Strona główna > > Sylwester w Paryżu

Na początku grudnia, kiedy to do końca roku zostaje już tak niewiele czasu, przed każdym z nas pojawia się pytanie jak spędzić zabawę Sylwestrową, gdzie najlepiej rozpocząć Nowy Rok? Wybrać imprezę zorganizowaną, bal sylwestrowy czy może zostać w domu i spędzić ten czas w kameralnym gronie rodziny?
A może… W tym roku postawić na coś wyjątkowego, szalonego, z całą pewnością udanego i przywitać Nowy Rok 2014 w Paryżu? Proponujemy wyjazd sylwestrowy do francuskiej stolicy i szampańską zabawę do białego rana.
Możliwości noworocznego świętowania w Paryżu jest mnóstwo. Dlatego dajemy niepowtarzalną szansę spędzenia Sylwestra 2013 w jednej z eleganckich restauracji Paryża w gronie przyjaciół i rodziny lub wyjątkowo i romantycznie tylko we dwoje. Nastrojowa muzyka, apetyczne menu i szampańskie koktajle zapewnią wyśmienitą zabawę.
Niezapomnianym doświadczeniem jest także Noc Sylwestrowa na ulicach Paryża, na Polach Elizejskich i Marsowych, wśród turystów różnych narodowości i z całego świata. Zapraszamy na wspólną zabawę sylwestrową i przywitanie Nowego 2013 Roku w blasku fajerwerków pod więżą Eiffel’a. Tak rozpoczęty Nowy Rok jest zapowiedzią udanego całego 2013 roku.
Dla wielbicieli innych rodzajów rozrywki, proponujemy niesamowitą, huczną zabawę sylwestrową w Parku Disneyland w Paryżu. Czyż nie wspaniale byłoby powitać Nowy Rok 2014 w najbardziej magicznym miejscu na Ziemi? W otoczeniu najpopularniejszych postaci Disneya będzie można skorzystać z wielu atrakcji i świętować zbliżający się Nowy Rok. Bajeczne oświetlone trasy, noworoczna parada i bohaterowie Disneya wprowadzą w wyjątkowy nastrój, a noworoczne szaleństwo będzie trwało aż do białego rana.
Ponieważ do Nocy Sylwestrowej zostało już tak niewiele czasu zachęcamy do szybkich decyzji i rozpoczęcia Karnawału razem z nami w Paryżu.
Zapraszamy Sylwestrowo!!!

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015